Добър фризьор за къса коса в Младост и Дружба?

  • 2 299
  • 8
Чакам предложения.Ама искам хем да съм късо, хем модно.
Виж целия пост
# 1
Здрасти - аз съм мн доволна от sudio Kalo  "Младост" 1A, бл. 509

Работно време: 09:30 - 20:00
Тел.: (02) 974 44 35

Обаче съм по-доволна от сешоара, отколкото подстригването
Виж целия пост
# 2
За Kalo знам от приятелка,тя си прави там редовно сешоар и е много доволна.Аз обаче искам модерна къса прическа.Но тука май мамите са с дълги коси!
Виж целия пост
# 3
Здрасти - аз съм мн доволна от sudio Kalo  "Младост" 1A, бл. 509

Работно време: 09:30 - 20:00
Тел.: (02) 974 44 35

Обаче съм по-доволна от сешоара, отколкото подстригването
A чените как са?
Виж целия пост
# 4
Цени - специално за Младост - подстригване + сешоар около 22 лв.
САно сешоар около десетина..
Мисля обаче, че салона на ул. "Д. Груев" е по-добър, но и цените са по-соленки - подстригване + сешоар 30лв.
НО СИ СТРУВА ВСЕКИ ЛЕВ Simple Smile наисина излизаш тоталнопреобразена, особено, ако имаш смелостта да дадеш малко свобода на фризьора Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Цени - специално за Младост - подстригване + сешоар около 22 лв.
САно сешоар около десетина..
Мисля обаче, че салона на ул. "Д. Груев" е по-добър, но и цените са по-соленки - подстригване + сешоар 30лв.
НО СИ СТРУВА ВСЕКИ ЛЕВ Simple Smile наисина излизаш тоталнопреобразена, особено, ако имаш смелостта да дадеш малко свобода на фризьора Simple Smile
Дай повече инфо за салона- как се казва, номер на улица,всички ли фризьорки са добри  за късо подстригване?Къде всъщност е "Д. Груев"? Трябва ли да си запиша час?
Виж целия пост
# 6
Фризьорски салон "Ани стил", бл. 108 в кв. Дружба-1. Ани е фризьорката, която ще те направи така, както ти искаш да изглеждаш, че и по-добре. Подстригване-6лв., сешоар - 7-9лв. Много е добра и ще останеш доволна-ходя при нея от 6 год. Успех
Виж целия пост
# 7

Ако все още не си се подстригала, аз ще ти препоръчам моята фризьорка, която фантазира в/у косата ми Laughing аз съм със средна дължина , до раменете, косата ми е доста филирана.
Ако знаеш бившия битов к-т в Дружба 1, там има шивашко ателие, кафе, стъклар, ателие за поставяне на ципове и там се плаща парното в един трафопост-фризьорката се казва Пепи, с къса червена коса и сини очи, ;алко едра, работи на две смени, ако искаш ще се обадя да видя каква ссмяна е тази седмица.
Виж целия пост
# 8
Цени - специално за Младост - подстригване + сешоар около 22 лв.
САно сешоар около десетина..
Мисля обаче, че салона на ул. "Д. Груев" е по-добър, но и цените са по-соленки - подстригване + сешоар 30лв.
НО СИ СТРУВА ВСЕКИ ЛЕВ Simple Smile наисина излизаш тоталнопреобразена, особено, ако имаш смелостта да дадеш малко свобода на фризьора Simple Smile
Дай повече инфо за салона- как се казва, номер на улица,всички ли фризьорки са добри  за късо подстригване?Къде всъщност е "Д. Груев"? Трябва ли да си запиша час?

Аз се подстригвам на "Д. Груев" при Калин, той е собственик на всички салони КАЛО. Трябва да си запишеш предварително часи да кажеш, че искаш при него час. Измиване+подстригване+сешоар = 28 лева, но определено си заслужава. Прави модерни, готини и лесни за подържане прически. Аз ходя вече 2 години при тях и никога не съм съжалявала Peace
Ако искаш тотална промяна си запиши час при него и му се довери.
Ето тук има точни координати http://www.kalohairstudio.com/bg/Saloons/?dir=Gruev&l=2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия