za hraneneto

  • 458
  • 9
mili mami kajete kak da namalja hraneniata na bebo,prodaljavame da se hranim po 6 pati na den(vijdate lenti4kata otdolu).strah me e da ne mu se raz6iri stomah4eto Thinking.ne vinagi jade po mnogo,no  si papa po 1  banan sledobed,1 pani4ka supa na objad.neznam..kajete kak e pri vas.mersi mnogo
Виж целия пост
# 1
Изоб6то няма6 повод за притеснение, детския организъм си знае работата, а дава6 ли си сметка колко енергия се изразходва в тази възраст  Party И ние си хапвахме доста от 7-12 месец, а после понамалихме дажбите. Важното е енергията да идва от ка#ествена храна. Отбележи и 4е броят на аканията съ6то не е малък-1,2 (и >) пъти на ден... Peace
Виж целия пост
# 2
Ами Вики яде така от 7-я месец:
сутрин -попара
на обед-манджата от кухнята
следобед-десерта от куухнята
ве4ер-супа
и преди лягане 200мл мляко Peace
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че е необходимо да му намаляваш яденето; в крайна сметка след кат ояде, значи иска, поне аз така мисля.
Моят син и досега май яде 6 пъти на ден понякога, не съм се шашнала Wink
Виж целия пост
# 4
И синът ми яде по 6 пъти на ден, понякога и по 7. Ама по-голямата част е кърма, така че не се притеснявам. Дори има да си навакса, защото е 7,5 кг. Не е заслабнал, ама все пак.  Wink
Виж целия пост
# 5
Не му ги намалявай насилствено, всяко дете има нужда от различни количества храна, твоето най-добре си знае колко му трябва.
Виж целия пост
# 6
Не е задължително да намаляш храненията. Аз например, трябваше да го направя, защото дребен не огладняваше и му орязах едното хранене и увеличих интервала между оставащите 5. Сега и дребо дбре и мама добре Grinning
Виж целия пост
# 7
Повечето деца се хранят така затова не се притесняваи . След годината може би ще спре изведнаж
Виж целия пост
# 8
Остави го сам да се откаже от някое хранене,не го насилвай.
Виж целия пост
# 9
Бъди спокойна, детенцето ти се храни съвсем нормално. Thinking То само ще ти покаже, ако му е много. Peace Има ли дете, което да яде по-малко от това...купичка супа за обяд и банан за следобедна закуска?! Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия