Ти какво сготви? Снимай, покажи! 115-та тема

  • 158 840
  • 744
# 30
Мишок,страхотен чийзкейк.!!!  bouquet
Виж целия пост
# 31
Благодаря за новата тема.  bouquet гювеч и палачинки със домашно сладко от ягоди.
Виж целия пост
# 32
Fortuna
моля за рецептата за този разкошен кекс Praynig
от кога търся рецепта за такъв кекс

5 яйца; 1 и 1/2 ч.ч. захар (в рецептата е 2ч.ч.); 5 суп.лъж. вода; 5суп.лъж. олио; 1 бакпулвер; 1 ванилия; 2ч.ч. брашно. В изброения ред се смесват съставките (аз слагам бакпулвера във водата и след това изсипвам в сместа). В намазнена форма се изсипва сместа като се заделя малка част, която се оцветява с какао(2 суп.лъж.) и се изсипва върху бялата смес, с лъжица се правят въртеливи движения, за да се оформят шарки. Пече се в предварително загрята фурна. Да ви е сладко!  Grinning
Виж целия пост
# 33
Да се разпиша в новата темичка с една пилешка супа.


Ейййй, много жълта, супер!  Peace
Виж целия пост
# 34
Друсан кебап с гъби и картофено пюре

Виж целия пост
# 35
Да се разпиша в новата темичка с една пилешка супа.


Ейййй, много жълта, супер!  Peace

Този трик го научих от един майстор готвач Wink В малко мазнина задушавам 1-2 настъргани моркова, докато си пуснат хубавия оранжев цвят, можеш да добавиш това на вече готовата супа или да го направиш в началото с главичка лук и да добавиш после другите продукти. Застройвам само с жълтък и малко кисело мляко, понякога добавям 1/2 ч.л брашно за плътност. Дано съм била полезна Wink
П.П  Само на мен ли ми изчезна подписа  newsm78
Виж целия пост
# 36

Fortuna , превъзходен кекс!  Heart Eyes  bouquet  chef Такъв ми се получава по една също стара рецепта на майка без никакви набухватели. И на вкус е разкошен. Heart Eyes
ilrai78, и твоята чинийка, ако можех да придърпам! Heart Eyes  bouquet  chef
Изобщо темата пак бързо се пълни с всякакви невероятни вкусотии!  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet

У нас рибка на фурна



мързеливото хачапури



и мекиците на комшийката на ilrai78  Grinning  bouquet


Виж целия пост
# 37
Козуначени кифлички


Арменски сладки


Козунак
Виж целия пост
# 38
Да се разпиша в новата темичка с една пилешка супа.


Ейййй, много жълта, супер!  Peace

Този трик го научих от един майстор готвач Wink В малко мазнина задушавам 1-2 настъргани моркова, докато си пуснат хубавия оранжев цвят, можеш да добавиш това на вече готовата супа или да го направиш в началото с главичка лук и да добавиш после другите продукти. Застройвам само с жълтък и малко кисело мляко, понякога добавям 1/2 ч.л брашно за плътност. Дано съм била полезна Wink
П.П  Само на мен ли ми изчезна подписа  newsm78
страхотна супа  Hug ще направя
Виж целия пост
# 39
.
Виж целия пост
# 40








Пепика мерси за новата тема  newsm51

У нас свинско с кисело зеле,печено с лимонов сок,свински дроб с гарнитурка и боб чорбичка


Лабрех вкусно ,грабвам си мекичка
Илрай прекрасен кебап
Мими,Мишока,Тинки,Геновеф,Цецето,родена с късмет ,Ванини,Луча,Пам,Туната много е апетитно
За Пепи...без коментар...винаги супер особенно за "търбуха"нямам думи
Фортуна страхотен кекс
Люба направо ме разсмя...то с такива вкусотии как няма да се получат тези форми...

 


Виж целия пост
# 41
Здравейте, момичета! Много вкусно тук, както винаги! Аз общо взето само ви чета и вземам идеи, че нямам време да пиша, но сега все пак реших да се включа! Пеп-чо, Лабрекси, Меганс, Илрай, и всички по-нови момичета, невероятни сте! Вдъхновение и причина за натежалото ми дупе напоследък  ooooh!. Бях зарязла готварския за 6 месеца и отслабнах 26 кг, сега пак взех да ги връщам  Grinning, ама страст голяма сте ми  Hug Hug Hug Дженовеф, френската селска торта изглежда уникално и реших да я направя за рождения си ден, благодаря ти! Търсих точно нещо такова - непретенциозно, без шоколад и финтифлюшки, без маскарпонета, лавандули и розови води.   bouquet свинско бонфиленце с карамелизиран лук, вдъхновено от пеп-чо, която наскоро беше показала подобно   bouquet
тарт Сникърс по мотиви от рецептата на Ири Купенска, превъзходен, погачка, вдъхновена от една рецепта на Еликсирчето, много интересна рецепта и много вкусна погачка, - невероятните френски багети на Йоана, с най-хрупкавата коричка, просто уникални.
Лек и усмихнат ден и благодаря за вдъхновението, а също  за дебелото си дупе Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 42
   Пепика, благодаря! Меганс, Лабрекс ,потекоха ми лигите!

И нещо, което не е готвено, но колкото да се запиша!



И един опит в оризоварката!Наредих замразените бутчета на дъното, отгоре сложих 6 средно големи картофа, парче масло и посолих с морска сол,две водни чаши вода и затворих за половин час.После от картофите направих пюре, добавих салата и бутчетата и ето бърза, диетична и лесна вечеря!

Виж целия пост
# 43
Сарми, питка и палачинки





Виж целия пост
# 44
Хляб Капама, кръстачки и овесен сладкиш с ябълки и канела





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия