Влияят ли някой лекарства?

  • 2 020
  • 12
Може да ви се се стори глупаво Embarassed  но въпреки това искам да ви попитам дали ще повлияе Rolling Eyes  на едно евентуално забременяване ако пия Зарсена.Имам малко проблеми с храносмилането и искам да го пия.Благодаря предварително.На вси4ки пожелавам успешен месец Sign Exclamation
Виж целия пост
# 1
Какво е това лекарство? Звучи ми  като слабително?
Виж целия пост
# 2
Embarassed Да нещо такова е,май от тези хормонални съм дигнала малко колограми,но пове4е  искам д го взема заради разхлабващото действие,ина4е другият вариант е зеленият 4ай,затова питам,не съм взимала до сега.Но ако има влияние няма да го взема разбира се.
Виж целия пост
# 3
До овулацията може спокойно да го взимаш, няма какво да навреди.
След това съм със смесени чувства. Аз понеже съм със хроничен запек, втората половина от месеца не взимам. Притеснявам се, че е възможно и да навреди. Ако предозираш или пък го вземеш на гладно се получава разтройство, което по- принцип разбутва най-малкото електролитния баланс на организма.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти.Незнаех 4е край овуто,не се препоръ4ва.Ами май най добре е да съм си на зелен 4ай,може би е по безвреден,незнам.А ти какво взимаш за запека?Има ли ефект?
Виж целия пост
# 5
Аз си взимам шоколадчета Комфорт или зелен чай. Ама след овулацията внимавай и с зеления чай. По добре недей.
Виж целия пост
# 6
Уф май е най-добре нищо да не взимам,а ако се подложа на малка диета ще бъде ли фатално?Разбира се 4е ако трябва да избирам бих предпо4ела да забременея от колкото да пия 4ай и хап4ета,ама имам нужда малко да посваля.Дано не навреди.
Виж целия пост
# 7
Драстичните диети могат да доведат до липса на овулация.
Избери си лека диета - с разнообразна храна, плодове, зеленчуци, без сладкиши и тестени неща. Ако си упорита ще видиш резултата обаче минимум след два месеца.
Виж целия пост
# 8
Embarassed Аз май все съм на драсти4ни диети,ето при4ина за която може би до сега не е станало нищо Cry  Embarassed Май трябва да се поспра.Изглежда много неща не знам Embarassed Мислех да пробвам тази с овесените ядки за една седмица,ама по добре ще е да не си правя експерименти.Благодаря ти ,май ми е нужна много пове4е инфо,от колкото си мисля Embarassed Извини невежеството ми Embarassed
Виж целия пост
# 9
Още мъничко инфо:

Проблеми с теглото  Жените, които са с наднормено или с тегло под нормата често имат затруднения при забременяването. Твърде многото или твърде малко телесна мазнина може да повлияе на нивото на хормоните и да разстрои регулярността на овулацията. При мъжете наднорменото тегло може да доведе до презатопляне на тестисите и оттам до понижаване броя на сперматозоидите.
 

Тежките физически упражнения  Прекалено натоварващите физически упражнения всеки ден (като бягане на дълги разстояния) може да доведе до намаляване нивото на хормоните при жените и мъжете. При жените може да доведе до нередовна менструация или аменорея, което от своя страна води до проблеми със забременяването.
Виж целия пост
# 10
Благодаря за инфото.много.Аз не съм с наднормено тегло 173 съм висока и тежа 68 кг,просто забелязах 4е много рядко ходя до тоалетна по голяма нужда Embarassed и исках нещо разхлабително да пия и да сваля тези 3 кг.пре4ат ми,дигнах ги покрай хормоналните хап4ета Дуфастон,заедно с тях пих и Далацин C(поради спонтанен аборт),но все пак не е наложащо.Прпоръ4аха ми Зарсената затова и попитах.Благодаря. Laughing установих 4е няма смисъл,ако ще си объркам хормоните.
Виж целия пост
# 11
Искам и аз да кажа нещо по повод на тези хапчета. Пила съм ги тези зарсена, също и подобни на д-р Тошков със същото действие. Мили момичета, наистина имат разхлабващ ефект, но поне аз не отслабнах. Лошото, обаче е, че при прекаляването с тях, примерно 3, 4 месеца водело до изтъняване на червата и проблеми в последствие. Мисля, че една балансирана диета, примерно с включване на круши би имала и отслабващ и разхлабващ ефект. Момичета, нека не си даваме здравето с драстични мерки за отслабване. Ако веднъж си развалиш стомаха или някой друг орган, за съжаление, няма как да се подмени, този организъм ни е за цял живот, за това трябва да сме по отговорни за себе си. Май стана малко дълго, но моя приятелка без малко да почне от анорексия и тази тема ми е много болезнена! Успех с бебетата!!!
Виж целия пост
# 12
съгласна съм напълно със Зузи/тъкмо това се канех да напиша/, само искам да допълня че може да се правят масажи на корема с ръце и топъл душ и сутрин преди закуска една чаша топла вода с малко лимон.приятно бебеправене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия