бирена мая на таблетки

  • 1 246
  • 5
Искам да попитам някой знае ли по колко трябва да се взема бирената мая на таблетки?Аз я пия защото кожата на лицето ми нещо се е изпъпчила, но разбрах че има и стимулира лактацията.Дали няма да направя грешка като взимам таблетките?
Виж целия пост
# 1
споко,нищо ти няма и аз я пих и още мисля да пия.
Виж целия пост
# 2
На мен ми действа добре! Пия когато се сетя, а иначе на кутийката си пише препоръчителни дози според случая. Помня че за активно спортуващи се препоръчва 3х5 таблетки. Но като за нас е добре 3х2 мисля.
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря за бързите отговори. Аз от два дни пия 3х2 и ще продължавам по тази схема.
Виж целия пост
# 4
Аз я пих по схемата на опаковката, понеже в един момент косата ми беше започнала ужасно да пада. За кожата също знам, че действа добре. За лактацията - незнам дали ми повлия  newsm78, май по-скоро - не. Спрях я, понеже се притеснявах за килограмите - и без това си влача още доста излишни.
Виж целия пост
# 5
Аз за килограмите си не се притеснявам защото когато излязох от родилното бях с 2400кг. над теглото ми преди да забременея, които се стопиха само за няколко седмици.Дано сега бирената мая да освежи кожата на лицето ми, косата да не ми пада толкова и да имам достатъчно кърма за двете ми бебки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия