Какво да избера?

  • 513
  • 1
Ходихтели на гениколог преди да запо4нете да бебеправите?
 Някой да ми каже нещто за Клиника "Торакс'-Пловдив,доволни ли сте,колко е по-скъпо от държавните болници,заслужавали си?Там ли  беше първият преглед след като разбрахте че си бременна? Знам че зададох много въпроси Stopзатова засега спирам

Виж целия пост
# 1
Да, ходих на гинеголог, преди да започнем бебеправенето - за стандартен преглед и цитонамазка и за да съм спокойна, че съм здрава, няма инфекции и пр.

От "Торакс"-Пловдив съм напълно разочарована, но уточнявам, че съм ходила там само един път, така че при абонираните пациентки може би нещата стоят по-различно. Ходих на ехографски преглед на уж супер модерен апарат, според предварителния разговор по телефона и инфото от сайта им. На место се оказа, че апаратът е абсолютно същият, както на моя лекар, тъй като той бил достатъчно добър, за да види лекарят всичко, което му било необходимо, а по-новите апарати били най-вече за родителите - да видят по-добре бебчето и пр. Е, а ние бяхме отишли точно за това! Отношението на гинеколога към мен беше меко казано надменно. Накрая платих два пъти повече от това, което предварително ми казаха по телефона, т.к. плащаш за прегледа и още толкова за "визита" /!?/, каквото и да значи това; и 5 пъти повече отколкото плащам на моя си лекар при ехографски преглед. Бях напълно разочарована, обидена, излъгана ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия