Chicco или Bubchen - бебешка козметика?

  • 13 067
  • 41
Интересува ме, от коя марка бебешка козметика сте по-доволни Chicco или Bubchen? Нарочно не слагам други опции, защото това са двете марки, на които съм се спряла и не мога да реша коя от двете да купя за начало.
Виж целия пост
# 1
аз ползвам bubchen и сам много доволна.chicco не съм купувала изобщо и не мога да дам мнение
Виж целия пост
# 2
и аз като дани на marti Simple Smileно пък и нямам никакви забележки към Бюбхен!
Виж целия пост
# 3
Ползвала съм козметиката на Бюбхен и сега пак на нея ще заложа . Peace
Виж целия пост
# 4
Купихме първоначално Чико, но никак не останах доволна. После минахме на Джонсън и нямам оплаквания. Гласувах с опцията Бюбхен, защото познавам много майки, които са много доволни от тази марка.
Виж целия пост
# 5
На Чико ползвам само олиото и нямама оплаквания, а на Бюбхен ползваме млякото за тяло, шампоана за цяло тяло, крем за вятър, олиото за тяло още от самото начало и  съм супер доволна.
Виж целия пост
# 6
Чико Peace
И от Бюбхен нямам оплаквания, но Чико мирише много по-хубаво  Hug
Виж целия пост
# 7
За мен на-добрата е козметиката на Mustela .Не бих я заменила за никоя друга!!! thumbsup
А иначе от тези две марки предпочитам Bubchen, от Chicco не съм доволна (освен, че наистина мирише прекрасно)
Виж целия пост
# 8
За мен на-добрата е козметиката на Mustela .Не бих я заменила за никоя друга!!! thumbsup
А иначе от тези две марки предпочитам Bubchen

 newsm26
Виж целия пост
# 9
На Чико съм пробвала само мостри,но определено не съм впечатлена.
Виж целия пост
# 10
Трябва сама да пробваш и да решиш. Аз ползвам за бебчо от самото начало Чико и съм много доволна от олиото, шампоана, сапуна, течния сапун, млякото ...   Крема при смяна на пелените в кутийката на Бюбхен повече ми харесва  повече от този на Чико, по мазен е. Мисля да продължавам да ги комбинирам. За лице ползвам Soft creme на Бюбхен, а за лошо време и разходки навън - този на Чико.
Виж целия пост
# 11
От раждането до сега сме само на Бюбхен,Чико не смея да купя,чух прекалено много оплаквания.Аз лично имам наблюдения от серията за бременни и не съм доволна
Виж целия пост
# 12
 newsm10 БЮБХЕН newsm10
Виж целия пост
# 13
Аз лично имам наблюдения от серията за бременни и не съм доволна

Ооо,серията за бременни е друго нещо.Оценявам я с 10 по десетобалната система.
Виж целия пост
# 14
Само Бюбхен сме ползвали и бях много доволна! Сега сме с друго мазило  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия