Бременни чужбински мами - 2

  • 11 108
  • 238
 

                                             
                                                                                      



                                        БЕБЕ 2006  - ВТОРА СЕРИЯ         




ЯНУАРИ

Positsa - Италия
05.01.2006 г. - Rosselini - Хамбург, 27 г. първо   - Има бебе Мелиса-Ясемин родено на 04.01.2006г- 3400г.-54см.
20.01.2006 г. - Гаргамелчо - Торонто - първо 
20.01.2006 г. - Лисана - Антверпен - първо 
21.01.2006 г. - Gerlylyn - Холандия, 28 г. - второ  -  - Даниел


ФЕВРУАРИ


01.02.2006 г. - Doritt - Мюнхен 28.01.2006 - 4620 г, 55 см Mirabel Joanna 
13.02.2006 г. - Vjara - Виена, 33 г. - Надин Ивон се е родила на 27/01 в 03:00 сутринта с цезарово се4ение и тежи 2,750 кг и е 49 см първо 


МАРТ

04.03.2006 г. - Zoui - Португалия, 27 г.-първо 
10.03.2006 г. - Vanesa79 - Italy 
15.03.2006 г. - Zhana - Чикаго, 27 г. - първи
16.03.2006 г. - Slavy - ЮАР 
17.03.2006 г. - Cumbi - Франция - второ 
25.03.2006 г. - Barby - Каламата/Гърция, 25 г.първо 
31.03.2006 г. - Vivian - Торонто, 28 г. - второ 


АПРИЛ

14.04.2006 г. - amoritka - Вуерзбург - първо
17.04.2006 г. - Ра-Ра - Лас Вегас - първо 
19.04.2006 г. - Miss Z - САЩ, 29 г. - първо 
19.04.2006 г. - Tatjana - Хановер/Германия-Франция, 30 г. - първо 
20.04.2006 г. - Dormilona - Испания 
21.04.2006 г. - Burka - Бостън, 34 г. - първо 
26.04.2006 г. - Rina - Англия - първо 


МАЙ

05.05.2006 г. - babydoll - Белгия - първо 
10.05.2006 г. - Smily5g - Лас Вегас, 26 г. -първо 
25.05.2006 г. - Катя - Швейцария, 28 г. - второ 
26.05.2006 г. - Ashley - Чикаго, 25 г. - първо 
31.05.2006 г. - DiMom - САЩ - второ 


ЮНИ

01.06.2006 г. - Gery.R- Торонто
05.06.2006 г. - megan79 - Nederland 
08.06.2006 г. - Nushinka - Китай, 24 г. - второ 
10.06.2006 г. - ДидкаМаргаритка -  Монтреал, 29 г. - второ   
12.06.2006 г. - Андрея - Гърция, 36 г. - първа бременност 
30.06.2006 г. - dunda.bg.es - Испания, 30 г. - втора бременност 


ЮЛИ

14.07.2006 г. - Дидона- Великобритания - първо 
14.07.2006 г. - Winnie the Pooh - САЩ, 29 г.- първо
16.07.2006 г. - Milada - Великобритания, 31 г. - второ 
24.07.2006 г. - Susu - Виена, 23 г. - първо 
27.07.2006 г. - Nadejda - Германия, 29 г. - първо 
31.07.2006 г. - Mariakara-Париж, 32 г. - второ 


АВГУСТ

03.08.2006 г. - Belynda - Холандия, 30 г. - първо 
18.08.2006 г. - Zlate - Атланта/САЩ, 21 г. - първо 
19.08.2006 г. - AnnaMarinova - Германия, 25 г. - първо 
21.08.2006 г. - Tandoori - САЩ, 26 г. - второ 


СЕПТЕМВРИ

01.09.2006 г. - tsur4e - Лондон, 27 г. - първа бременност 
02.09.2006 г. - Noah - Nederland, 29 г. - първа бременност 
17.09.2006 г. - Mrs.G - САЩ, 31 г. - първа бременност
23.09.2006 г. -  Каролина -  Канада, Торонто, 28 г. - първа бременност 
26.09.2006 г. - Tinaina - Германия, Дрезден  -  първа бременност

 
НОЕМВРИ

14.10.2006 г. - Мишенце - France - втора бременност





Първо, малко със закъснение, честит Даниел на Герилин! Голям младеж е родила, браво!!! - още по-голям и хубав да расте newsm10

Един въпрос към всички, на които датата наближава - ходите ли на подготвителни курсове за раждане и какви? Доволни ли сте? Аз специално ходя на курс който се провежда в басейн и е супер! Горещо препоръчвам на всички, ако имате такава възможност! Действа страшно релаксиращо и едновременно стимулиращо.
Специален поздрав на Слави в далечна Южна Африка, на която гледам че термина  е близък до моя. На това отгоре мъжът ми си е харесал името Славена... аз още не съм убедена че е най-лесното за произнасяне, но има още малко време за мислене.
Тъй като от утре влизам в деветия месец, а девойката още от миналата седмица нещо дава зор да излиза, нищо чудно и да не мога да ви чуя скоро, затова на всички ви пожелавам колкото е възможно по-приятна бременност и красиви бебчета!   bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 1
Супер си се сетила за темата!

И от мен честит Даниел на Герилин! Да е жив и здрав, винаги усмихнат, красив и умен!

Аз се отказах от курсовете - всички познати ме убеждават, че са безполезни. След раждането, живот и здраве, в болницата ще вземем уроци първа ръка по хранене, повиване и къпане. Иначе в нас самосиндикално и безотговорно си се плискам във ваната - страшен кеф ми е, защото не тежи шкембето както иначе.  Wink

Chumbi, стискам палци на теб и на останалите мами, които са напред в бременността!
Виж целия пост
# 2
Честито момченце на Герилин и от мен.

Аз ще ходя на курс другата седмица с таткото. И на мен ми казаха, че не са кой знае какво курсовете, може би и затова избрахме еднодневния. Не ми се влачеше 6 седмици по вечерно време за дългия. Иначе ще ми е интересно да видя какво ще ни показват и дали че има нещо, което още незнам. Е предполагам дишането ще ми е от полза и ще бъде едно от нещата, които ще покажат.
Иначе миналата седмица бях на курс за кърмене, общо взето нищо ново, но пак ми беше интересно. Пък и видяхме нагледно все пак.
Виж целия пост
# 3
4естита ни нова тема, браво 4е си се сетила   bouquet

Да, ходя на курс, и то след 20 минути  Laughing  Ходим zаедно с мъжът ми, тъй като той Ще присъства на раждането смятах 4е е добре и той да zнае какво го о4аква, 4е той не 4ете по цял ден иz форумите  Mr. Green  Курсът е 8 седмици по 90 минути и сме 6 двойки и една акуШерка, която води курса. Курсът е смес от релаксация, информация относно родилния процес и упражнения (гимнастика и диШане). И аz бях много скепти4на в на4алото и си мислех, 4е не ми трябва но вси4ки ми каzаха да отида и наистина не съжелявам, което съЩо се дължи на това 4е сме много готина група и е хубаво да се zапоzнаем с други хора в такава ситуация (най ве4е zаЩото сме от скоро тук и не поzнаваме никой).
У4ат ни на раzли4ните етапи на родилния процес, кога да тръгнем към болницата, кога да викаме по добре линейка, как да ни помогне половинката, как да диШаме но и какви упражнения да си правим оЩе от сега, та да облек4им болките в кръста и таzа.

Хайде моми4ета, оставям ви, на ли Ще ходя на курс  Wink  4умби дано Щерката да не бърzа много, и аz напоследък усеЩам приzнаци и много си лежа у нас, 4е при нас е оЩе много рани4ко  Sad
Виж целия пост
# 4
Браво за темата   bouquet
Плуването наистина е супер. Чувстваш се страхотно след това. Аз не ходя на специален курс, но тук е топло и ходя на басейн отвреме на време.
Иначе ще се записваме с таткото на един курс за бременни, 5-дневен, по 2 часа вечер. И мислех на този за кърменето да отида, който е само веднъж. Надявам се да има полза. Колкото повече сме подготвени, толкова по - добре newsm10
Виж целия пост
# 5
Честита ни нова тема.
Честито момченце на Герилин, да е жив и здрав малкият Даниел.  bouquet  bouquet  bouquet
Аз на подготвителните курсове ще ходя от март месец, а термина ми е за края на април.
Лека бременност на всички мами.
Виж целия пост
# 6
Хайде да се запиша и при вас, а и да се похваля  Wink
Термина ми е за 21 септември, още съм в самото начало, но видях в старата тема, че има и други мами, горе долу в същото състояние  Wink

Честито на Герилин, да и е живо и здраво момченцето   bouquet Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Специален поздрав на Слави в далечна Южна Африка, на която гледам че термина  е близък до моя. На това отгоре мъжът ми си е харесал името Славена... аз още не съм убедена че е най-лесното за произнасяне, но има още малко време за мислене.

Chumbi, специални Благодарности за новата тема и за личния поздрав! Колкото за името - Сигурна съм че ще изберете най хубавото според вас името за бебчето. Без име никой до сега не е останал! Ако имаш желание и време си направи един опит: Напиши Slavena на лист хартия и питай малко познати да го произнесат. Дано се окаже че Френско говорящите имат по малък проблем с изговарянето. Успех!

Колкото до близкия термин - Ох, много вече ми тежи тоя корем. Не мога да си намерия място - като седна или като вървя ми се надуват краката, като легна пук не мога да му намеря място! Ама и аз съм станала една капризна! Аиде да раждам (още  27 нощи) че изтормозих хората около мен!  #Cussing out
Виж целия пост
# 8
И аз се радвам на темата. Аз съм на 12 седмици и термина ми е на 1 септември, но тъй като 6те е секцио, явно 6те е по-рано.
Виж целия пост
# 9
Благодаря, момичета за пожеланията!   bouquet

Весело добременяване и нека всички се радвате на здрави бебоци!
Виж целия пост
# 10
Здравейте пак! Да използувам докато още мога да стигам до офиса че да си побъбря с вас. Вярно е че за човек който чете литература и форумите  Wink курсовете не могат да го научат на нещо кой знае колко ново, но е приятно да се срещаш с други в твоето положение (да не се чувстваш като единствен слон в околията най-малкото). За мен специално май по-полезно се оказа че таткото  идва на курса преди първото  ми раждане  Simple Smile Беше много добре запомнил инструкциите за дишане и понеже активно участва в ражданет страшно много ми помогна. Дали пък не трябва само татковците да посещават такива курсове.... Simple Smile
Слави, дръж се, малко остана! Знам какво е да се чувства човек дебел и подут в жегата..не можеш ли да се добереш до някой басейн? Сега като разгледах лентичките ти, установих че имаш момченце на почти същата възраст като моето - и моят син се казва Александър. И това ако не е съвпадение!
Хайде, момичета,  до скоро  bouquet
Виж целия пост
# 11
Дали пък не трябва само татковците да посещават такива курсове.... Simple Smile

Има истина в това  Wink СноЩи едната двойка отсъстваШе, zаЩото моми4ето не се 4увствало добре  Sad  и акуШерката вика "А приятелят й zаЩо не дойде?"  Laughing
Виж целия пост
# 12
Аz Ще zнам след 09.03. дали Ще има полzа да ходя на тоzи курс. Тогава имам преглед при гинеколога. НаЩият малчо има малък проблем, едното каналче от бъбрека към мехура е леко стеснено, но това е причина бъбрека да не може да отдели със скоростта на другия урината и zадържа по малко. Не е неЩо опасно, след раждането каналчето се отпуШва с помоЩта на мека тръби4ка, която само се вкарва и иzкарва преz пениса. Но все пак лекарите не могат да направят ниЩо, докато бебето е в корема, zатова, ако видят че има промени, т.е. ако каналчето zапочне повече да се стеснява (zасега не е така Simple Smile), може да се наложи да иzвадят бебчо по рано Sad, което zначи, че ако съм със секцио, курс zа раждане не ми трябва. Инъче неотдавна моят мъж най после намери въzможност по рано да се прибира от работа и вечер ходим на плуване (имаме SPA център в сградата zад наШата къЩа Laughing). Ако все пак, както аz се надявам, Ще раждам нормално, то курсът ми, подготовка zа раждане, е обЩо 6 вечери и Ще ходим с тати.
 Но на курс zа кърмене със сигурност Ще ходя, както и на курс zа неzабавна помоЩ (курсът zа "бебеШка беzопастност" ми е еднократен).

Виж целия пост
# 13
Герелин - честит юнак Hug
Да са ти живи и здрави дечицата и цялото ви семейство  bouquet

На мен курса за бременни почти с нищо не ми бе полезен, а и накрая ни прожектираха 3 раждания, на които жените и гък не казаха - толкова невероятно бе Crossing Arms но пък има мами, които съм чувала, че са доволни.
Просто нашата учителка бе малко  #Crazy
Виж целия пост
# 14
Да се отчета и аз,много отдавна не съм писала,ама нещо ми е доста трудно да стоя седнала пред компа с тоз корем.
Да се похваля че противно на всички очаквания че ще родя рано,аз още не съм днес правя пълни 37седмици,като се има на предвид че 36-37 седмици с близнаци се приема за пълен термин,аз съм героиня:)Двете бебки са с главата надолу и чакам контракции за нормално раждане с епидурална,нямам никакво разкритие и по последни мерски бебки бяха по 2.500г още миналата седмица.Аз съм завидните +28кг ,днеска си правих снимки вижте ме:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия