Търся електронна книга - тема 10

  • 126 795
  • 742
# 450
Аз нещо да не отървах "Зимна приказка в Ню Йорк" или все още са тия 150стр. готови?

Поискай ми я. Вече са към 500 стр. Още малко остана.
Виж целия пост
# 451
Здравейте, искам да попитам дали някой няма случайно фен преводи на книгите на Лорън Донър от серията Новите видове (Фюри и Слейд ги прочетох почти на един дъх   Heart Eyes  ) или някакви други книги от авторката.  Praynig
Виж целия пост
# 452
Здравейте, искам да попитам дали някой няма случайно фен преводи на книгите на Лорън Донър от серията Новите видове (Фюри и Слейд ги прочетох почти на един дъх   Heart Eyes  ) или някакви други книги от авторката.  Praynig

Засега само това е преведено от Лорън Донър; дори и при руснаците няма превод на тази серия. Скоро се очаква да пуснат третата книга - "Валиант", някъде до около месец.
Поредицата я има на английски, качена е в мейлбукс и ескейп.
Виж целия пост
# 453
Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .


tinkki_91@abv.bg
Благодаря !
Виж целия пост
# 454
Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .


tinkki_91@abv.bg
Благодаря !

И двете книги, които търсиш са от вчера на пазара; предлагат ги както в електронен вариант, така и като книжни тела.
Мисля, че е малко рано да се появят тук или по някои торенти.
Виж целия пост
# 455
Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .


tinkki_91@abv.bg
Благодаря !

И двете книги, които търсиш са от вчера на пазара; предлагат ги както в електронен вариант, така и като книжни тела.
Мисля, че е малко рано да се появят тук или по някои торенти.


Добре,благодаря за инфото.
Виж целия пост
# 456

Здравейте!
Търся "Красив негодник " на Кристина Лорен  и "На затворени врати" на Шанън Макена .
"На затворени врати" на английски върши ли ти работа?
Виж целия пост
# 457
Здравейте търся книгата Целувка за Ана ,  ако я имате може ли да ми я изпратите на lubvi@abv.bg
Виж целия пост
# 458
Търся "Ако импресионистите бяха зъболекари" на Уди Алън.
Виж целия пост
# 459
Търся "Ако импресионистите бяха зъболекари" на Уди Алън.

http://chitanka.info/workroom/entry/1573

В RTF и TXT...
Виж целия пост
# 460
  Здравейте,
може ли някой да ми изпрати Трилогията Кросфайър,знам,че я има във Флибуста,но от час се опитвам да вляза там не става Sad дава ми че е грешна паролата.Много,много ще съм благодарна!
pharmastefi@abv.bg
Виж целия пост
# 461
  Здравейте,
може ли някой да ми изпрати Трилогията Кросфайър,знам,че я има във Флибуста,но от час се опитвам да вляза там не става Sad дава ми че е грешна паролата.Много,много ще съм благодарна!
pharmastefi@abv.bg


пратих ги
Виж целия пост
# 462
Благодаря, ventcis ! Peace
Аз я пуснах в търсачката на Читанка, но ми излезе, че няма такава книга newsm78
И друг път ми се е случвало така - книгата я има, но като я пусна горе, ми казва - не!
Виж целия пост
# 463
Благодаря, ventcis ! Peace
Аз я пуснах в търсачката на Читанка, но ми излезе, че няма такава книга newsm78
И друг път ми се е случвало така - книгата я има, но като я пусна горе, ми казва - не!

Тя не е в Читанка, а в Ателието на Читанка...  Peace
Търси в Google...
Виж целия пост
# 464
Имам въпрос, защо на повечето книги във формат pdf, които искам от mailbooks-a има сложена парола?! Аз искам да си конвертирам в epub, а така не мога...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия