хъркане в нослето

  • 1 079
  • 6
здр на вси4ки
вики е на осем месеца и забелязваме следния проблем-а може и да е нормално
когати си сму4е пръст4ето или яде или пие вода т. е му е заета устата се 4ува един шум в нослето му като хъркане-няма секрети. слу4вало ли ви се е. благодаРИА ЗА ВСЕКИ ОТГОВОР.
Виж целия пост
# 1
Да и при нас се е случвало, когато Ивайло беше на Вики на възрастта. Мисля, че е нормално. Аз не съм се притеснявала особено.
Виж целия пост
# 2
моето педи казва че нослето на детето трбва да хърка винаги,лошо става когато не може да яде нормално заради запушеното носле.Но според мен не е точно така,сумтенето е характерно но само за кратък период от време когато са по-ниски температурите например,но не да му е винаги запушено.
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай,нормално е.Ние също имаме това хъркане и когато той навърши 3 месеца нашето педи ни даде направление за специалист.Установи се ,че няма секрет ,а докторката обясни ,че се връща кърма в нослето ,която засъхва.Когато бебето диша тази засъхнала кърма трепти и от там се получава това хъркане.Можеш да почистваш нослето с физиологичен разтвор и тампонче.
Виж целия пост
# 4
Ние сме така вече пет месеца и половина. Нашата лекарка каза че няма нищо и че това нее проблем, но аз се притеснявам защото вече много дълго време стана. Пробвах какво ли не и физиологичен разтвор и после да почистя нослето. Сега ползвам STERIMAR и после почиствам нослето, но после пак започва да хърка.
Забелязах че като сме навън този проблем го няма и като се приберем след около час пак започва.
Виж целия пост
# 5
Вече съвсем искрено мразя педитата  #2gunfire
И това е една от причините. Бебочка много хъркаше без секрет. Пробвахме Стеримар, помпи за нос два вида и т.н. С таткото ни загложди мисълта за стафилококи. Казваме на педито (между другото една от най- обичаните лекарки и то с връзки се записахме, защото е затрупана с пациенти), а тя ни се накара да не мислим за такива неща, че си нямаме идея какво е бебе със стафилококи и т.н. Таткото реши, че ще отидем на частно другаде. Направиха ни изследване на секрет от носа в Тина Киркова- естествено златист стафилокок. Щяхме да убием педито, защото три месеца детето не може да диша, а тя- физиологичен разтвор и това е. Една седмица мазане в носа с Бакторбан и всичко се оправи.
Виж целия пост
# 6
И аз като препатила да ти кажа - непременно вземете секрет. Ако са стафилококи, трябва да се лекуват, защото могат да доведат до големи проблеми (хронични синузити, бронхити и др. - така каза педито). При нас помогна Бактробан.

Желая ти все пак да е нещо безобидно и успех!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия