МАNHАТТАN Volume Mascara?

  • 625
  • 7
Някой има ли впечатления от тази спирала?
Виж целия пост
# 1
Чета, аз ползвам козметиката на "Манхатън" и съм мнго доволна . В момента съм с водоустойчивата спирала на тази марка - доволна съм !
Виж целия пост
# 2
Аз също ползвам Манхатън и съм много доволна. По-специално за спиралите - аз предпочитам тази за чувствителни очи и нейната четка също смятам, че е най-добра. Сенките се нанасят много лесно, освен това са трайни, същото мога да кажа и за моливите за очи. Преди време имах червило на Манхатън и не помня да съм имала забележки, единствено не харесвам много лаковете им (въпреки че имат много хубави цветове) - не засъхват бързо на нокътя, а се сгъстяват за отрицателно време в шишенцето, разбира се, може просто аз да съм уцелила стар. Много съм доволна от фон-дьо-тена и пудрите им! Понеже съм със светла кожа дори най-светлите им нюанси са ми малко тъмни, но се нанасят много добре и никъде не остава рязка граница. Та като цяло - препоръчвам ви продуктите на Манхатън!
Виж целия пост
# 3
Здравей Чета!

аз използвам тази спирала (MANHATTAN Maximum Volume) и съм много доволна - не слепва миглите, хем не е твърде течна, хем не е и много гъста (като Мейбълин). Четката е много удобна също. Определено няма да сбъркаш! Но ако обичаш спиралата да се наслоява дебело върху мигли, по-добре си вземи Мейбълин (цената им е сходна).
Виж целия пост
# 4
Здравей Чета!

аз използвам тази спирала (MANHATTAN Maximum Volume) и съм много доволна - не слепва миглите, хем не е твърде течна, хем не е и много гъста (като Мейбълин). Четката е много удобна също. Определено няма да сбъркаш! Но ако обичаш спиралата да се наслоява дебело върху мигли, по-добре си вземи Мейбълин (цената им е сходна).
Аз взех на Манхатън. Ще пробвам Мейбълин следващия път щом я препоръчваш  Peace (предпочитам по-тежки спирали, да)  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
доволна ли си от спиралата?
Дай повече информация, как стои на миглите?
Виж целия пост
# 6
Доволна съм! Даже много.
Не е много течна, но не е и прекалено суха. Не ми слепва миглите и ги прави плътни.
Другото нещо от което съм доволна е, че я взех за 7,20лв. от аптеката до нас, а днес я видях в един базар за 8,90.
Виж целия пост
# 7
Другото нещо от което съм доволна е, че я взех за 7,20лв. от аптеката до нас, а днес я видях в един базар за 8,90.

На далавера си newsm74
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия