Неразположения от зъби?

  • 1 152
  • 20
Мили мами,
моя син от два дни направо ще ме подлуди! Само реве, тръшка се, не спи нощем и реве и тогава, всичко бута злобно в устата, поспалив и иска през цялото време да се гушаме / 10 кг. е Shocked/
Възможно ли е да има такива оплаквания от напъващи зъбенца?
Виж целия пост
# 1
Здравей !
Възможно е да са зъби . Дай му Chamomilla 15 СН - по 2 топченца разтворени в чаена лъжичка вода- 2 пъти дневно , ако са зъбки ще помогне .
А скоро да сте правили някаква ваксина ?
Виж целия пост
# 2
Не, нямаме ваксина, здрав е... Thinking
Виж целия пост
# 3
Alexa , и у дома е такова положението SadНаправо лудвам вече!Симптомите са същите  и мисля ,че са зъбки  newsm78 Преди малко дадох половин лъжичка Калпол,успокои се и заспа...Погледни венчетата как са и ще разбереш! Naughty
Виж целия пост
# 4
Alexa , и у дома е такова положението SadНаправо лудвам вече!Симптомите са същите и мисля ,че са зъбки newsm78 Преди малко дадох половин лъжичка Калпол,успокои се и заспа...Погледни венчетата как са и ще разбереш! Naughty

Същите сме и ние, Алеха, ако това ще те успокои. Изникнаха и 4-ри зъба за един месец и тази сутрин забелязах, че и горните странични резци са на път. Аз също давам Панадол, ако положението е нетърпмо и мажа венците с Калгел. Дано бързо изникнат и при вас, че да се успокоите Hug
Виж целия пост
# 5
Възможно е да е от зъби, да.Момичетата са те посъветвали какво да правиш, но един съвет и от мен-прегледай устата (доколкото е възможно) за афти.Синът ми се държеше точно така и когато има афти, и при зъбоникнене.А ако се съчетаят нещата, става ад под небето. Close
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви много момичета! Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
имам подобен проблем но се справияме с помоща на ДЕНТИНОКС ГЕЛ не е скъп но много ефикасен
Виж целия пост
# 8
Искам да попитам възможно ли е детето да стане нервно и раздранително няколко месеца преди да му избият зъбките? Моят син си спеше много добре и през деня и през нощта, беше много спокойно бебе - допреди 1 месец. Оттогава насам е някакъв кошмар, особено през нощта. И през голяма част от времето когато е буден е кисел и мрънка.
Виж целия пост
# 9
Според може.И при нас е така от няколко месеца, а зъб няма и няма Sad
Виж целия пост
# 10
Ако питаш мен, точно това е отговора на въпроса ти Wink. При нас така избиват зъбите – с хленцане през деня и будене на 1-2 часа с рев през нощта. Като изби първия зъб изобщо не подозирахме, защото нямаше характерните признаци – подуване на венеца, побеляване и т.н. 40 дни след това детето продължи да се мъчи и се чудихме кога най-после ще избие и втория зъб, че малко да си починем /аз ходя и на работа  Rolling Eyes/. Най-накрая дългоочаквания зъб изби, но се оказа, че не е втори, а четвърти  Shocked преди него са избили горните втори резци  #Crazy. Аз постоянно поглеждах дали няма да имаме горни зъбки, ама не съм си и помислила, че първо ще излязат вторите зъбки... Сега е като вампирче  Joy.
Та не се очудвай ако и теб те изненада някой зъб, който не очакваш  Wink.   
Виж целия пост
# 11
Да може. Георги започна да се лигави и стана кисел на 6-7м, а зъбките пробиха чак на 9,5м.
Виж целия пост
# 12
Да, напълно е възможно да е от зъбките. И мойта дъщеря стана много кисела и започна да се буди през нощта няколко месеца преди да й пробият долните резци.
Виж целия пост
# 13
Да, възможно е. Погледни венците дали са надути. Също ако му текат лиги повече от обичайното и си слага всичко в устата, значи ще имате зъбки.
Виж целия пост
# 14
Откакто навърши 5 месеца и край на спокойните нощи.Буди се по няколко пъти на нощ,подновихме нощните кърмения,има случаи внезапно да се събуди с такъв вой,че чак ми става страшно по нощите.Зъбите почнаха да се подготвят още в 4-тия месец,ама и до ден днешен няма нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия