Каква комбинирана количка за МАЙСКО бебче?

  • 865
  • 13
Мили мами, моля ви споделете мнение каква количка точно би ми влязла в употреба за едно пролетно бебе? Вече се побърках от съвети дали ще му трябва зимен кош или не и незнам какво да мисля... Embarassed
Нямам възможност да си позволя скъпа от сорта на Cam, Chicco и т.н. Колебая се между Mag England, TCM, Chipolino...  Crazy Уж си харесам някоя и започва едно диво чудене, в резултат на което се разколебявам. А времето си напредва и не мога да чакам много, защото ако оставя тази задача на татито, той хептен ще оплете конците... Simple Smile
Моля ви за препоръки, знам че такива теми са многократно пускани тук, но аз се интересувам по - скоро и от гл. т.  на НОВИТЕ модели, които излязоха, т.е. информацията да е възможно най - актуална.
Засега съм се спряла на "нещо" с големи, надуваеми гуми (просто повече ми харесва как изглеждат, знам че са тежички), а и затова, защото сме на 2 етаж, без асансьор и искам да я смъквам по стълбите без да я вдигам.
Моля, помагайте!
Виж целия пост
# 1
Чико Пикап или Кенгуру Комфорт! Първата е около 280лв, втората - около 200.
Виж целия пост
# 2
И аз съм "за" Чико пик-ъп!
Виж целия пост
# 3
Според мен не ти е необходима комбинирана количка, спокойно може да си вземеш направо лятна, но  с пълно легнало положение. А с големи гуми са на Кенгурото,  Маг Ингланд, и на Хаук.
Вземи си хубава количка, доста време ще ти е необходима ...  Hug 
Виж целия пост
# 4
Според мен не ти е необходима комбинирана количка, спокойно може да си вземеш направо лятна, но  с пълно легнало положение. А с големи гуми са на Кенгурото,  Маг Ингланд, и на Хаук.
според мен пък, за новородено бебче си трябва комбинирана количка. единствено може да е без порт-бебе, защото ще е пролетно бебенце... мое мнение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Според мен не ти е необходима комбинирана количка, спокойно може да си вземеш направо лятна, но  с пълно легнало положение. А с големи гуми са на Кенгурото,  Маг Ингланд, и на Хаук.
според мен пък, за новородено бебче си трябва комбинирана количка. единствено може да е без порт-бебе, защото ще е пролетно бебенце... мое мнение  Heart Eyes

Александър е юнско бебе, и поне за мен беше ненужна покупка зимния кош. Основните, чести  и продължителни излизания са след 40 ден, и преди това, но по малко. С оглед на това, за мен е удачно да се вземе направо лятна количка, която да става за новородено.
Виж целия пост
# 6
мисели, количките, които аз препоръчвам нямат зимен кош (отделно), а са закътани и по-масивни/по-проходими от летните. може би оттам идва разминаването в мненията ни  Thinking

Олчето ще си реши, в крайна сметка  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз съм за Маг Ингланд. Имам такава количка, с големи гуми е, проходима е и зимата през снега и лятото в калта. Недостатъкът й е, че е тежичка, но пък ако не трябва да я качваш на високо и имате асансьор, няма да имаш проблем.
Виж целия пост
# 8
Нито една от трите изброени от теб не ти препоръчвам.До скоро имаш голямо,с помпащи гуми-триколка на Чиполино и въпреки,че живея в къща ми откапаха ръцете напоследък с нея по улиците.Става за първите няколко месеца,после вече тежи,бебето расте.Ако ще си купуваш и лятна количка след това вземи си голямо и тежко,но ако искаш да караш само с една колчика през цялото време,не те съветвам за голямото с помпащи гуми Sad.В този ценови диапазон са Джордани,които са доста класни и хубави,точно като Чико и са от половин година на пазара.Имат си и гаранция.Чико Пик ър също е добър вариант.
Виж целия пост
# 9
Горещо ти препоръчвам Chicco PickUp - струва 280 лв. нова, стига да я намериш в магазините. Абсолютно подходяща за новородено, пролетно бебе. Но ти пък предпочиташ с големи гуми ...  newsm78 Само имай впредвид, че ако се налага всеки ден да слизате пеша от втория етаж с количката може да не й издържат амортисьорите!  Thinking
Виж целия пост
# 10
Само имай впредвид, че ако се налага всеки ден да слизате пеша от втория етаж с количката може да не й издържат амортисьорите!  Thinking
И аз имам такива съмнения
Виж целия пост
# 11
Маг Ингланд Фламинго.
Виж целия пост
# 12
триколка ТСМ - 150 лева  newsm10
тежичка е, но е супер! има доста теми за тоя модел, виж назад
Виж целия пост
# 13
"Пепино"  Hug
От 170 лв. нагоре са цените, в зависимост от екстрите  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия