Baby Einstein и Lovely Baby DVD, VHS and Music CDs и други подобни

  • 14 192
  • 18
Сега съм на вълна ей такива щтуротии / от отчетните ме заразиха  Laughing/
https://www.babyeinstein.com/Store/ProductListing.asp?Grouping=C … p;ProductTypeID=2
много ми ги похвалиха, ама тук не съм видяла да се продават  Confused някой който да ги има вкъщи и да ги е пускал на децата си  newsm78 ако може да разкаже  Wink

В чешкия форум където пиша, хвалят това
http://www.lovelybabycd.com/listentocds.html
свалих си почти всички откази на песничките /за съжаление не са цели песничките Confused/, има някой страхотни, Емката танцува и се хили, понеже се чуват и бебешки гласове и е такива очи  Shocked отваря  Party

та ако имате опит и с други такива бебешки щтуротий препоръчайте, дайте насам да видиме и ние, а ако има и от къде да ги сваляме, направо супер  Wink Grinning българските ДАТА  и АРЕНА за съжаление не се отварят в чужбина, и от там не става  Rolling Eyes

Каква музика и детски филмчета и тн купувате на децата си  newsm78
дайте да сравним навсякъде ли децата слушат и гледат едни и същи неща, може и любимите да изброявате, че да се ориентираме за в бъдеще по бързо  Wink Grinning
Виж целия пост
# 1
Чакай да сложа тук и ценната информация от Дидонка Бонбонка/Маргаритка  Grinning /от съседна тема Wink/ инфото е за филми и торенти обаче  Wink
Това е 1.
Това е 2.
Това е 3.
Това е 4.
Виж целия пост
# 2
Аз съм за Baby Einstein(dvd i cd). Не знам какво толкова подпомага развитието на бебето, но това е единствения начин Таня да се кротне за 40 минути, за да се изкъпя през деня!!!!!!! Седи и зяпа в екрана без дори да мига, понякога пее и се посяга към телевизора.  Личи си, че доста и харесва.
Засега има Моцарт И Бетовен. Вечер задължително заспива на музика, просто така си е свикнала//
Успех Hug
Виж целия пост
# 3
МамНaТан,
предполагам, че нямаш представа дали ги има някъде фри да се свалят  newsm78

точно същото ми го описват, че са като хипнотизирани децата  Laughing
Виж целия пост
# 4
Да, и дъщеря ми е голям фенка на "Беби Анджи" (както тя му казва, защото "Айнщайн" й идва нагорнище) Laughing
Аз миналата година й ги купих в ибей целият комплект ДВД-та на английски (нямаше по него време още на немски) и особено в началото много искаше да ги гледа. Сега също, но междувременно стана и голяма фенка на "Мечо пух", та сега той е на дневен ред в повечето случаи Laughing Иначе имаме от скоро и един бебешки канал BabyTV, който е нещо подобно на Baby Einstein- за дребосъците от 1 до 3 години- форми, цветове, песнички и други подобни. Има разнообразие, даже прекалено много и въпреки че ми се иска да я ограничавам и аз се изкушавам да си открадна по някоя свободна минута с помоща на ТВ-то Embarassed - положителният ефект е, че брещолеви и английски като ги слуша, повтаря имената на предметите, брои и т.н. това ми успокоява съвестта, че не съвсем загубено време Wink.
Та общо взето и аз бих ти препръчала Baby Einstein. Даже с мъжа ми се бъзикахме, че са вградили във филмчетата някакви сигнали, които са виждаеми/чуеми само за бебешоците и по този начин ги хипнотизират, а ние нищо не схващаме отстрани Laughing (пък може и да има малко истина в цялата работа, не се знае newsm78)
Виж целия пост
# 5
Забравих да кажа, че преди време бях свалила 2-3 от филмчетата от емуле, но тъй като ставаше много бавно накрая се изнервих и купих целият комплект Embarassed погледни там ако искаш.
Аз иначе идея си нямам как мога да ти пратя от моите филмчета виртуално, а и реално не мога, защото нямам ДВД-записвачка за да ги копирам, иначе с удоволствие бих помогнала. Ако някой има идея да казва...
Виж целия пост
# 6
Ето ти ги да си свалиш от торенти:
http://thepiratebay.org/details.php?id=3344770
http://www.torrentportal.com/torrents-details.php?id=111543

аз ги свалих преди време всичките от Brigite, но моят син прояви съвсем слаб интерес. все пак той е доста по-голям от вашите деца де.
айде, успех в свалянето:-)
Виж целия пост
# 7
Тъкмо мислех да подмина темата, мислейки, че ние сме малки за такива неща и видях, че принцесата на МамНаТан е само един месец по-голяма. Та се замислих дали и малечка няма да се загледа в този Baby Einstein, че положението става неконтролируемо  Cry Cry Cry И тук не съм ги виждала, но може би може да се поръча доставка по пощата  newsm78.
Виж целия пост
# 8
здр,според мен са добри,,от раждане до 3 години има съответни филмчета,ния сега гледа едно дето те учи на нещата из къщата на англииски и на езика на глухонемите..и ние с баща и се зазяпваме,измислени са добре,в екипа им има маса психолози и пр.тук има и беиби genius,като аинщаин са но малко по-скучни..само дето идеята и на 2те е да ги гледаме ние с децата.т.е да не ги залосатваш пред тв докато готвиш(както аз правя) а да повтаряш с тях и пр..
има си книга к върви с филмчето и там обясняват,има много сми в туи дето го пишат,само време да имаш..
Анна
Виж целия пост
# 9
Моят юнак (на 10 месеца и половина) от 3-4 месечно бебе гледа Бейби Айнщайн и то с огромен интерес. Като му пусна някое от филмчетата и знам, че ще имам поне един час само за себе си. От Бейби Айнщайн лщбими филмчета са му, Бейби Бетовен, Бейби Макдоналдс, Нърси Бейби и за числата.  Grinning
Виж целия пост
# 10
Сами не харесва Baby Einstein.
Заглежда се основно по Dora the Explorer, Go Diego Go, Blue's Clues.
Напоследък много се смее като мерне и Sponge Bob.
Виж целия пост
# 11
и аз преди време си изтеглих няколко сериики на Baby Einstein от Бриджит . за сега гери не проявява особен интерес към филм4етата .. но не съм ги пускала 4есто де . имам 2 или 3  ако иска6 свирни да ги дръпне6 през ДС-то . Ели за другите -  Lovely Baby  - откъде си изтегли песни4ките казваш ?
Виж целия пост
# 12
Забравих да кажа, че преди време бях свалила 2-3 от филмчетата от емуле, но тъй като ставаше много бавно накрая се изнервих и купих целият комплект Embarassed погледни там ако искаш.
може ли моля те да напишеш този сайт амуле във вид www.
свалям си от  BabyTV  Wink  bouquet

Сами не харесва Baby Einstein.
Заглежда се основно по Dora the Explorer, Go Diego Go, Blue's Clues.
Напоследък много се смее като мерне и Sponge Bob.
Кейси,
това нормални анимационни филмчета ли са или нещо от рода на Baby Einstein  newsm78

аз ги свалих преди време всичките от Brigite....
Ambar
  bouquet мерси

http://brigite.com/ е доста странен сайт  Shocked Laughing

Може ли и ти или Анка по точно да напишете от къде се свалят  Embarassed  bouquet

Анке,
на самия сайт, излизат обложките на цд тата и под всяка обложка са части от песните  Wink
Виж целия пост
# 13
 Laughing Laughing Laughing Laughing Бриджит е потребителка тук Simple Smile
е- мулето е програма ..като тези за торентите . п2п
Виж целия пост
# 14
Laughing Laughing Laughing Laughing Бриджит е потребителка тук Simple Smile
е- мулето е програма ..като тези за торентите . п2п
ooooh! Joy Joy Joy Mr. Green ooooh! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия