Юлия ни напусна... Мир и светлина по пътя, майчице! Сили и кураж за близките и!

  • 106 290
  • 546
# 15
Тези които се интересуват от състоянието на Юлия, могат да научават подробности от тук https://www.facebook.com/home.php#!/MBALDevaMaria?fref=ts. Благодаря, че и помагате!

От болницата:
"За въпроси относно кръводаряването и дали сте подходящи кръводарители, молим обръщайте се към Петя Стефанова – главната медицинска сестра на МБАЛ „Дева Мария“, която осъществява връзката с всички кръвни центрове в страната. Може да я търсите на тел: 0885/88 62 33. Благодарим Ви!"
Виж целия пост
# 16
В София къде може да се даде кръв за тази майка?

и във ВМА, току що говорих
Виж целия пост
# 17
Herz, къде точно във ВМА?
През поликлиниката ли се влиза, не съм наясно много с тази болница  Peace

Виж целия пост
# 18
Повечко инфо има тук за МБАЛ "Дева Мария" и случая:  https://www.facebook.com/expressnewsbg/posts/1507147106178716?stream_ref=10
Виж целия пост
# 19
Herz, къде точно във ВМА?
През поликлиниката ли се влиза, не съм наясно много с тази болница  Peace


Казаха ми след спешното, до комина, каквото и да значи това
Виж целия пост
# 20
Моля сподели ако имаш информация къде се дарява и дали случайно имат работно време  Praynig. Пуста работа трябва да остана още малко, но при 1-ва възможност тръгвам.
Herz, къде точно във ВМА?
През поликлиниката ли се влиза, не съм наясно много с тази болница  Peace


Виж целия пост
# 21
Намерих това като информация за кръвния център на ВМА


Този кръвен център е много модерен и добре поддържан, знам, защото там давах кръв за операцията на сестра ми, персонала има страхотно отношение към хората, много внимателни и любезни са всички. Намира се зад ВМА на малката бариера. На охраната за да те пусне, трябва да кажеш, че отиваш в кръвния център и ти записват данните от Л.К. и това е всичко.

и това

Започват в 08.00 ч. до 15.00 ч.
Виж целия пост
# 22
Моля сподели ако имаш информация къде се дарява и дали случайно имат работно време  Praynig. Пуста работа трябва да остана още малко, но при 1-ва възможност тръгвам.
Herz, къде точно във ВМА?
През поликлиниката ли се влиза, не съм наясно много с тази болница  Peace


Сега вече не може, утре след 8 часа, и аз питах сега дали става
Виж целия пост
# 23
Благодаря много за информацията   bouquet
Виж целия пост
# 24
Болница "Дева Мария"


Приятели, благодарим на всички, които дариха и продължават да даряват кръв за Юлия. Благодарим на всички, които се молят за живота ѝ. Благодарим за оказаното съдействие и светкавичната реакция на кръвните центрове в Бургас, Варна, Пловдив, Стара Загора, София и ВМА, както и лично на д-р Бояджиев, началник на отделението по трансфузионна хематология в Бургас.
„Към 17:00 часа днес състоянието на Юлия остава критично. Към този момент вече няма данни за кървене, като количеството на прелятата кръв и кръвозаместващи разтвори е 150 сака“, коментира д-р Игнатов.
 


Виж целия пост
# 25
Някой знае ли колко време след секцио може да се дарява кръв ???
Виж целия пост
# 26
Някой знае ли колко време след секцио може да се дарява кръв ???

И аз това искам да попитам, да не се разкарвам с бебе до там и да ме върнат, че съм на другия край на София.
Виж целия пост
# 27
Някой знае ли колко време след секцио може да се дарява кръв ???

И аз това искам да попитам, да не се разкарвам с бебе до там и да ме върнат, че съм на другия край на София.

Секциото си е операция и може би както при предходно кръводаряване, трябва да са минали 6 месеца
Виж целия пост
# 28
Утре отивам в Кръвен център- гр. Варна. Дано не ме върнат заради килограмите- 48.
Другата алтернатива е синът ми, съвместно със състуденти - гр. Плевен.
Виж целия пост
# 29
Mamma,благодаря за информацията   bouquet  bouquet  bouquet Дано да може  Praynig Praynig
Genuine,защо не може,за тези които предвиждат забременяване?Питам защото ще правя ин витро април...но смятам,че кръвта се възстановява и няма да има проблем ..
P.S. Ето какво намерих така че няма да имам проблем-За колко време се възстановява кръвта?
Количествено кръвта се възстановява за около едно денонощие, а качествено – за 3-4 седмици.
Ей сега ще звънна Peace

Не уточних, тези които опитват по естествен начин да забременеят,т.е. ако има и малка вероятност да е настъпила бременност.
Така ми казаха в кръвния център, не разпитвах много за да не бавя другите кръводарители. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия