Колички Peg Perego-нова или Ваву Мах-втора употреба?

  • 3 706
  • 15
Момичета, кажете нещо за Пег Перего, доволни ли сте? Освен това да ви питам - всички колички за близнаци са за седящо положение, как да сложа новородени в такава количка? В БГ няма колички в комплект с карсит, поне не успях да открия... Мисля, че на Пег Перего има само 2 степени на наклон, за Бейби Макс нищо не знам. Дали няма да е по-добра от Пег Перегото? Моля ви, споделете опит newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 1
От опит не мога да кажа, но май Пег Перегото което се предлага в БГ е с карсит за да става и за новородени.
Виж целия пост
# 2
От опит не мога да кажа, но май Пег Перегото което се предлага в БГ е с карсит за да става и за новородени.

За съжалиение не е с карсит, гледах го вчера. Карситове си взехме на чиполино, само ми е интересно как лежат бебетата в тези колички за близнаци, щом няма легнало положение и карсит newsm78
Виж целия пост
# 3
виж какво предлагат в Премаман. тел. им е 9811677. Гледам в каталога им една "Тандем - happy dreams", мисля че струваше към 380 - 400  без кошниците, аз имах същата с карсити, само че на Graco. http://community.webshots.com/photo/465704473/1478344653077055778VfLwYi
Виж целия пост
# 4
Здравейте мами! Една приятелка си изгледа близнаците от самото начало с Ваву Мах-втора употреба. Каза, че се сгъвала като вафла и влизала дори в малките асансьори. Някой знае ли в кой магазин се продават от тази марка или техен сайт? Голям проблем са тия колички, брей!!! ooooh!
Виж целия пост
# 5
виж какво предлагат в Премаман. тел. им е 9811677. Гледам в каталога им една "Тандем - happy dreams", мисля че струваше към 380 - 400  без кошниците, аз имах същата с карсити, само че на Graco. http://community.webshots.com/photo/465704473/1478344653077055778VfLwYi


Много ми хареса твоята количка и бебоците също Hug Peace
Обаче вече взехме бейби макса. Мъжа ми я гледал и му харесала. Дано да е хубава, аз нямах възможност да я видя все още. Утре ще я погледна Wink
Виж целия пост
# 6
Честита количка!
Аз пуснах в Гугъла Baby max и нищо не открих. Тази марка не ми е попадала пред очите досега.
Прати някоя снимка да я видим, че скоро и аз ще съм в търсене на влакче и май Чиполиното Тандем ще е.
Виж целия пост
# 7
Привет момичета!
Мишленце, ако можеш да качиш снимка на Бейби Макс и най-вече да кажеш откъде сте я купили и за колко парички.И аз нещо не мога да намеря нито сайт, нито нищо. ooooh!
Поздрави  на всички! Joy
А Жането май ще се похвали скоро. От доста време не е писала.
Виж целия пост
# 8
Мами, извинявям се за намесата, но имам нужда от помощ.Шефа иска да му намеря адреси на представителства за колички за да си търси. Близнаците му са на 1,4 и му трябва лятна количка. Знаете ли откъде? Аз магазини знам, но представителства - не . БЛАГДАРЯ!
Виж целия пост
# 9
кажи му да забрави за предствителства. мойта ЛЯТНа я купих за 110 кинта втора ръка. tакива няма в българия. най-близкото верочтно място е СОлун... ТОВА е БЪЛГАРИЯ,  elanca...
ето я мойта.: http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albu … p;security=aBdDFX
не съм виждала такива., наистина. а това е истинска лятна количка.... тежи 6-7 кила. американса работа...
успех в търсенето.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря зя инфото. Аз му обясних,че няма представителства. Дадох му адреси на няколко магазина и до Пловдив щял да ходи за Чиполино. Каква му е файдата-незнам. Благодаря    bouquet
Виж целия пост
# 11
Честита количка!
Аз пуснах в Гугъла Baby max и нищо не открих. Тази марка не ми е попадала пред очите досега.
Прати някоя снимка да я видим, че скоро и аз ще съм в търсене на влакче и май Чиполиното Тандем ще е.

Ще пусна снимка тия дни, още не съм ги свалила. но не е нещо кой знае какво тази количка. Не е влакче, а са едно до друго. Доста ми е трудно сгъването и разгъването и май е тежичка. Нямам база за сравнение, но като трябва да я кача в колата си тежи доста. Иначе е маневрена, с 6 колела и не тежи докато возя мишките. Има си покривалца за зимно време. Искам да уточня, че моята количка е на 4 години. И аз търсих в гугъла, но няма нищо за тези колички. Моята е купувано навремето от Штъркел в София.
Аз я взех за 130лв. Wink
Виж целия пост
# 12
На племенничките ми количката беше бейби макс,останахме доволни въобще не мръдна за 2 год. ползване така си я продадохме новичка преди 3 год. за 50 лева.Сега на нашата принцеса сме взели също на бейби макс.
Виж целия пост
# 13
Като се поогледах видях, че две от майките в градинката са с колички Бейби Макс и са доволни, пък и добре изглеждат и са с екстри разни...  Laughing
Но щом няма влакче няма да се моря да търся, че на мен такава ще ми трябва. Засега едно до друго на Чиполино ми върши добра работа и даже не ми се сменя, но....
Виж целия пост
# 14
здравейте, момичета
аз ползвах количка за близнаци abc design, ползвах я малко, защото все трябваше да извеждам децата поотделно, кой болен, кой спи...
сега искам да я продам, 200лв., много е запазена!  Ако някой има интерес - 0887219394, ела
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия