Молив за очи

  • 2 409
  • 32
Да ви попитам каква марка молив за очи ползвате и дали сте доволни.Ако може и да напишете и цените на различните марки моливи,тъйкато искам да се орентирам колко пари да отделя.
Виж целия пост
# 1
Аз съм доволна от Импала, съвсем обикновени са, но сравнително дълготрайни. ВКазвам сравнително, не бих могла да съм критерии, защото се смея със сълзи, и въпреки това ми издържа! Peace
Цената...не знам, но не е скъп - в порядъка на 3-4 лева! newsm78

Май имаше подобна тема...и помня, че доста момичета похвалиха и Голдън роуз - те са по-евтини! Party
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам автоматичния на AVON.Когато е в промоция струва 3,90лв.
Виж целия пост
# 3
Аз в момента ползвам Римел и сьм много доволна. Струва около 5-6 лева.
Виж целия пост
# 4
Аз също бях много доволна от автоматичния на Avon.Сега ползвам някакъв си"Brooklin" за 1,50лв.Малко е по-мек отколкото харесвам ама става..
Виж целия пост
# 5
 Използвам моливите на:

              Буржоа-6.00-7.00лева;              Импала-2.00лева;

И от двете марки съм много доволна.Много често си слагам молив от вътрешната страна на окото и въобще не се размазва.Напоследък си купувам само на Импала,защото ми вършат същата работа,както моливите на Буржоа и са направо без пари.
Виж целия пост
# 6
Съвсем случайно открих този молив - Revlon COLORSTAY® EYELINER  и от две години вече всеки ден го ползвам, дори ме учудват реакциите на околните и в БГ, и в Щатите - специално ме питат какъв е, защото седял много добре, наситено, като очна линия...Той наистина се оказа много як - не се размива, особено на влагата тука, не си променя цвета по цял ден, не се размазва, не избледнява или разтича - изобщо - добър е за ревлонски продукт( не съм им фен) за 8-9 долара....
Виж целия пост
# 7
На макс фактор моливите за очи много съм доволна 10-12лв. струват.
Виж целия пост
# 8
Имам Голдън Роуз и съм много доволна! На Орифлеим също са добри!
Виж целия пост
# 9
ИМПАЛА - много са меки и трайни.
Виж целия пост
# 10
Добре де, тези Импала къде ги продават?
Не се сещам да съм ги виждала някъде Tired
Виж целия пост
# 11
В момента ползвам един автоматичен и един обикновен на Avon. И от двата съм доволна.
Виж целия пост
# 12
Добре де, тези Импала къде ги продават?
Не се сещам да съм ги виждала някъде Tired

Дуци, има ги в повечето магазини. Поразпитай тук-там! Peace
Виж целия пост
# 13
Аз също използвам най-често моливите на Импала - и за устни, и за очи. Особено този за устни от години не съм го сменяла - купувам си винаги един и същи цвят, защото ми пасва на почти всички червила. За очи също са добри, а и на тази цена, смело може да се експериментира - аз ги купувам за около 2,20 лева.
Виж целия пост
# 14
И аз съм за Буржоа, много меко се нанасят, цветовете са интензивни. И Римел са добри. На Аркансил има много хубави водоустойчиви (10 лв.) - на морето само тях ползвам.
С останалите си издирам клепачите, докато оставят някаква бледа следа- Орифлейм , Бруклин, Импала май бяха в пластмасова, много трудно се острят. Разните други по 2 лв. много се размазват.                                           
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия