"Бон Апети" или "Меню"?

  • 1 261
  • 10
Искам да подаря на майка ми абонамент за едно кулинарно списание и се чудя дали да бъде Бон апети или Меню.Тя по принцип харесва Звездев,има няколко негови книжки,но пък съм сигурна,4е не знае за "Меню" и 4е не го е разгглеждала,защото щеше да сподели.А пък и аз не съм го разглеждала,та затова съм изпаднала в един такъв размисъл newsm78 newsm78 newsm78Вие какво ще ме посъветвате-кое списание  е по-добро? Thinking
Виж целия пост
# 1
Ми аз бих избрала Меню.. Всъщност купувам "Меню" и "Сол и Пипер".. " Бон Апети" купувам преди 1=2 години в началото .. ама се оказа че от него нищо не се ползва.... не ми допадат рецептите.. Сол и Пипер имат доста преведени рецпети .. пък Меню "стъпка по стъпка" е добро, а и снимките са чудесно ..особено последното списание... Панделата на шоколадова торта... чак ми се дояде шоколадова торта .. а не ям шоколад Simple Smile
Виж целия пост
# 2
От кулинарните списания най-много харесвам Сол и пипер.
Виж целия пост
# 3
момичета,вместо да ми помагате,вие ме хвърлихте вв още по-голям размисъл newsm09 smile3506сега трябва да избирам между 3 списания ,а не между 2 newsm78
добре де,искам някое списание,което да е с приложими рецепти,на Звездев май не винаги са такива...
Виж целия пост
# 4
На 'Меню' са стъпка по стъпка, та...ако случайно майка ти още не се е научила да готви на тези години, ще й помогнеш Laughing
Иначе са им хубави рецептите, приложими в Бг-условия.
Виж целия пост
# 5
За мен по-хубаво е Меню, по-практично е. На Бон Апети рецептите са по сложни. 
Виж целия пост
# 6
Ами -Меню, ново е ,по-свежо е,рецептите са хубави  и интересни. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз не съм си купувала Меню, за него нищо не мога да кажа, но щом майка ти харесва Бон Апети не мисля, че имаш дилема! Нали все пак правим подарък за да зарадваме другите! А можеш да й подариш и по един брой от другите две списания, та за другата година да направи избора си сама Wink
Виж целия пост
# 8
В началото Бон Апети беше по-народно. Сега с всеки брой рецептите стават все по-заплетени и скъпи. Явно преценяват,че хората,които биха си купили списанието, са с по-големи финансови възможности (в което има логика).
Ако мислиш,че майка ти би готвила редовно медальони "Тандури" върху средиземноморско рататуи и "Пармезан" или тартар от пушена сьомга върху сос от горчица и спаначена салата,значи това е твоят избор.

Виж целия пост
# 9
По принцип гледам Звездев,но в последно време приготвя едни фантасмагорий,които на дали ще хванеш да ги готвиш.Подари на жената нещо от което да има полза,а не само картинки да разглежда!
Виж целия пост
# 10

Ако мислиш,че майка ти би готвила редовно медальони "Тандури" върху средиземноморско рататуи и "Пармезан" или тартар от пушена сьомга върху сос от горчица и спаначена салата,значи това е твоят избор.



 newsm62 newsm62 Ами как,всеки ден ве4ерят това вкъщи newsm62

Май това наклони везните към другото списание newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия