За хранителните добавки ?

  • 828
  • 5
Искам да попитам запознатите, по точно да ми  се разкаже за хранителните добавки. Има ли смисъл да се пият, влияят ли, ох незнам какви въпроси да задам, просто искам мнения.

П.П. ако темата не е за тук нека се премести.
Виж целия пост
# 1
Какво имаш предвид под "хранителни добавки"?
Аз пия Биотин заради ноктите. На шишето пише че е хранителна добавка, а всъшност е витамин.
Виж целия пост
# 2
По скромното ми мнение това е изключително деликатен въпрос, Синеочке... И никак не е за подценяване, ако държиш на себе си. Последиците понякога може да са грозни по отношение на здравето ти. Много, много добре се запознай с всичко, преди да предприемаш каквото и да е действие.
Иначе нямам опит, с който да съм ти полезна, освен един - рибено масло Ескимо-3, защото се опитвам да следвам принципите на НВД, но това не мисля, че се котира като добавка, а приемът му има съвсем друг, здравословен смисъл.
Дано малко отвлеченото ми изявление ти е било полезно... Hug
Виж целия пост
# 3
Какво имаш предвид под "хранителни добавки"?
Аз пия Биотин заради ноктите. На шишето пише че е хранителна добавка, а всъшност е витамин.

Е хранителните добавки не ги ли водят витамини  newsm78, или нещо бъркам/
Виж целия пост
# 4
Ми не знам  newsm78
Ако хранителни добавки е равно на витамини значи мнението ми е, че е хубаво от време на време да се пият, освен ако не си абсолятно убедена, че се храниш здравословно и добре балансирано.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Бях много резервирана към тези добавки ,но една приятелка е дистрибутор на китайска фирма Тиенши и си взех някои неща - не зная дали си въобразявам ,но като , че ли действат -имат и за деца над 1г калций.. и други работи и сега съм си поръчала за мойте красавици Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия