Предложение за темата полезно и разни други размисли

  • 3 683
  • 48
Напоследък нещо ме сърбят пръстите и пак ще кажа нещо, дано пак да няма обидени.
Гласувах за двама модератори, не защото имат много работа, а защото наистина е добре да има да кажем поне ежедневно наблюдение на форума,.
Добре би било да се уточни нещо, което с Таничка започнахме и е донякъде полезно на всички- да се обогатява темата с полезните неща, вече и с линкове от темите.
Така много от новите момичета ще намерят отговори на въпросите, без да се почувстват зле, че никой вече не иска да пише по тази тема, защото е дъвкана и на всички ни е писано да отговаряме, друга е темата, че никой не чете там и си мисли, че ако попита ще научим нещо ново по темата.
Поздрави и усмихнат ден
Виж целия пост
# 1
Цитат на: wa_wa
Напоследък нещо ме сърбят пръстите и пак ще кажа нещо, дано пак да няма обидени.
Гласувах за двама модератори, не защото имат много работа, а защото наистина е добре да има да кажем поне ежедневно наблюдение на форума,.
Добре би било да се уточни нещо, което с Таничка започнахме и е донякъде полезно на всички- да се обогатява темата с полезните неща, вече и с линкове от темите.
Така много от новите момичета ще намерят отговори на въпросите, без да се почувстват зле, че никой вече не иска да пише по тази тема, защото е дъвкана и на всички ни е писано да отговаряме, друга е темата, че никой не чете там и си мисли, че ако попита ще научим нещо ново по темата.
Поздрави и усмихнат ден


много ясно и то4но казано Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Защо новите момичета продължават да питат за неща, вече дъвкани във форума?
Според мен по две причини:
 - търсят своята минутка внимание, лично, сега и веднага, защото на всеки неговия проблем е най-значимия /което е напълна етествено, защото и МОЯТ ПРОБЛЕМ Е НАЙ-ЗНАЧИМИЯТ, твоят също, нали?
 - защото се надяват на тези с опит, някак си да им помогнат, като знаят толкова, значи - могат!
В никакъв случай не е от лошо сърце.
Виж целия пост
# 3
Напълно подкрепям Лали. Значи, става така, че ние новите момичета сме пречили! Ами тогава ако искате новите момичета да нямат право изобщо да задават нови теми? Shocked  Сигурно пак ще има обидени и изнервени, обаче не сте много прави момичета! Тук е място на всички ни и не принадлежи на никой. Естествено модераторите по - особени права и това е! Предварително искам само да заявя, че това е мое мнение и никой на еангажирам с него.
Виж целия пост
# 4
Вече се чудя на какъв език говоря, че не ме разбирате??? Исках  да кажа, че е добре да се запълни темата, някъде да пише, че съм против нови потребители да питат???Някой може лид а го намери това. Лично аз мога да ти намеря поне 10 теми на нови момичета, които питат едно и също и набързо им е даден линк към темата ссъс същото питане от преди 3 или повече дни. Нямам нищо против и не мога да кажа кой д апише, но има толкова повтарящи се теми, че вече се чете едно и също, ако това ви е понятието з апомощ, е тогава аз явно не разбирам
Последно една молба: Защо не четете наред, а все се намира някой, който да се опитва да ми припише думи, които не са мои? Леко взех да се дразня от това
Виж целия пост
# 5
Скъпа wa wa чудя се защо си мислиш, че имам предвид твои думи, ето че много момичета те подкрепят, това значи, че мислят так. Съжелявам мила, че така те изнервяме. Наистина съжелявам, но позволете ни, да имаме своите си страхове и да имаме нужда от вашето внимание! Ами като не ви харесват темите, просто може да не гичете и да не отговаряте, все някой от вас ще се намери и ще ни предостави линк с такава информация! Наистина си мисля, че си достатъчно истински човек и моля те не се изнервяй за глупости и нека не превръщаме това свято за мен място в бойно поле! Искрени уважения към теб!
Виж целия пост
# 6
Явно имаше нужда да се намеся  Wink  

Цитат на: wa_wa
Така много от новите момичета ще намерят отговори на въпросите, без да се почувстват зле, че никой вече не иска да пише по тази тема, защото е дъвкана и на всички ни е писано да отговаряме, друга е темата, че никой не чете там и си мисли, че ако попита ще научим нещо ново по темата.


Не се споменава, че новите момичета нямат право да пишат Sign Exclamation

Да си кажа и аз - всички сме били нови момичета, нали. Признавам и аз съм задавала повтарящи се теми  Embarassed Идеята на wa_wa е в темата "ПОЛЕЗНО" да се сложат линкове, към по-често обсъжданите въпроси, което ще е от голяма полза според мен. Например - онзи ден ми се наложи да търся темата за хламидии - еееееееее ако бях оставила линк към нея в темата "Полезно" щеше да ми е 100 пъти по-лесно и нямаше да се нервирам докато я търся.

Цитат на: lali
Защо новите момичета продължават да питат за неща, вече дъвкани във форума?
Според мен по две причини:
- търсят своята минутка внимание, лично, сега и веднага, защото на всеки неговия проблем е най-значимия /което е напълна етествено, защото и МОЯТ ПРОБЛЕМ Е НАЙ-ЗНАЧИМИЯТ, твоят също, нали?
- защото се надяват на тези с опит, някак си да им помогнат, като знаят толкова, значи - могат!
В никакъв случай не е от лошо сърце.


Абсолютно съм съгласна с всико написано. И през ум не ми минава (а съм сигурна че wa_wa е на същото мнение), че някое от новите момичета прави всичко за да дразни останалите. АБСОЛЮТНО СЪМ УБЕДЕНА ЧЕ ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО, макар да не познавам никого лично.

Цитат на: zuzi
Значи, става така, че ние новите момичета сме пречили! Ами тогава ако искате новите момичета да нямат право изобщо да задават нови теми?  Сигурно пак ще има обидени и изнервени, обаче не сте много прави момичета! Тук е място на всички ни и не принадлежи на никой. Естествено модераторите по - особени права и това е!


Подчертавам, НОВИТЕ МОМИЧЕТА НЕ ПРЕЧАТ . Zuzi мила права си - тук е мястото на всички които искат бебе и форума е общ (на теб, на мен, на wa_wa, на всички ни).
Виж целия пост
# 7
Никой не мисли да преръща това място в бойно поле, най-малко аз, защото каквото и да си мислите това място не ми е никак безразлично, а и аз не съм конфликтна личност, но за да пиша това значи нещо или ме е ядосало или наранило.
Задава ли си някой въпроса защо повечето от по-старите потребители не пишат тук вече? Едва ли.
защото просто никой не ни разбира и на никой не му пука какви чувства изпитаваме ние.
Колкото съм могла съм помогнала на всеки, който е имал нужда, на всички нови момичета и на никого не съм казала да спре д апише, защото въпросът му е 5 такъв за един месец/седмица.
идеята ми беше да се подреди полезното и ако там има въпроса просто прочете,а  след това се представете и хоп в дискусията.
Но и това няма да се разбере нали?
Виж целия пост
# 8
Идеята с "Полезно" е много добра.
Специални поздравления за Ва-ва и cygnus /и някой друг, ако има/ за подреждането в Зачатие.
Понякога отивам там и препрочитам някои неща.
Наистина полезно!
Безкрайно  те уважавам,Ва-ва.

Защо по-старите потребители не пишат вече тук според теб?
Виж целия пост
# 9
И аз подкрепям идеята на wa_wa  и Таня.
В един друг форум (не знам мога ли да го спомена Rolling Eyes ),освен в "Зачатие", има направено подобно нещо и е НАИСТИНА,ама наистина много полезно и доста лесно се намира информацията, която ти трябва.По този начин не се "дъвка" едно и също.
Моля, никой да не ме разбира погрешно Confused
Браво за идеята!!! Bulb
Виж целия пост
# 10
то4но така,тема "полезно" ще спести главоболия на нас и на модераторите.Аз също съм нова тук,но за да не притеснявам никой,винаги преди да попитам ровя назад и по4ти винаги намирам това което ми е необходимо.
Друг е въпроса 4е е по лесно да пуснеш тема и да 4акаш за директен отговор.
Нека не усложняваме форума.
поздрави Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Tania79
.............  

Цитат на: wa_wa
Така много от новите момичета ще намерят отговори на въпросите, без да се почувстват зле, че никой вече не иска да пише по тази тема, защото е дъвкана и на всички ни е писано да отговаряме, друга е темата, че никой не чете там и си мисли, че ако попита ще научим нещо ново по темата.


Не се споменава, че новите момичета нямат право да пишат Sign Exclamation

Да си кажа и аз - всички сме били нови момичета, нали. Признавам и аз съм задавала повтарящи се теми  Embarassed Идеята на wa_wa е в темата "ПОЛЕЗНО" да се сложат линкове, към по-често обсъжданите въпроси, което ще е от голяма полза според мен. Например - онзи ден ми се наложи да търся темата за хламидии - еееееееее ако бях оставила линк към нея в темата "Полезно" щеше да ми е 100 пъти по-лесно и нямаше да се нервирам докато я търся.

Цитат на: lali
Защо новите момичета продължават да питат за неща, вече дъвкани във форума?
Според мен по две причини:
- търсят своята минутка внимание, лично, сега и веднага, защото на всеки неговия проблем е най-значимия /което е напълна етествено, защото и МОЯТ ПРОБЛЕМ Е НАЙ-ЗНАЧИМИЯТ, твоят също, нали?
- защото се надяват на тези с опит, някак си да им помогнат, като знаят толкова, значи - могат!
В никакъв случай не е от лошо сърце.


Абсолютно съм съгласна с всико написано. И през ум не ми минава (а съм сигурна че wa_wa е на същото мнение), че някое от новите момичета прави всичко за да дразни останалите. АБСОЛЮТНО СЪМ УБЕДЕНА ЧЕ ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО, макар да не познавам никого лично.

Цитат на: zuzi
Значи, става така, че ние новите момичета сме пречили! Ами тогава ако искате новите момичета да нямат право изобщо да задават нови теми?  Сигурно пак ще има обидени и изнервени, обаче не сте много прави момичета! Тук е място на всички ни и не принадлежи на никой. Естествено модераторите по - особени права и това е!


Подчертавам, НОВИТЕ МОМИЧЕТА НЕ ПРЕЧАТ . Zuzi мила права си - тук е мястото на всички които искат бебе и форума е общ (на теб, на мен, на wa_wa, на всички ни).


  202uu   202uu   202uu  
Супер точно казано !

А в вижте и това изкаване :
Цитат
Zdraveite momicheta, dosta ot foruma izchetoh ot niakolko dni nasam i vchera se registrirah. Pri men e osobeno boleznena naposledyk temata bebe. Bih skala da obsydim slednoto... Kakvo vlianie okazva vzimaneto na medikamenti na oploditelnata sposobnost pri myjete? Moje bi temeta e raziskvana, no az ne ia sreshtnah. Molia za izvinenie ako Vi nalagam povtorenie na raziskvaniata!

Ами момичето е чело , поинтересувало се е има ли такава тема , няма ли и тогава пуснала тема , която е факт , че не се повтаря .[/color][/b]
Виж целия пост
# 12
И аз съм относително нова, а досега не съм пуснала - и не само в тази част на форума, а и където и да е в него - нито една нова тема. Защо ли? Ами защото ако си направя труда да отделя малко време и да поровя назад, просто намирам отговори не само на въпросите, които имам, а и на въпроси, които даже още не съм се сетила да си задам.
С това не искам да кажа, че не трябва да пишем, а само да препрочитаме. Но наистина има неща, които се повтарят. Аз също съм една от онези дето обикновено пускат линкове при повтарящи се въпроси - не ми пречи да отделя 5 мин, за да намеря нещо, което съм чела оня ден и да го копирам като отговор. Не ми пречи, нито ми тежи, нито пък обръщам внимание. Но има хора, на които това не им е приятно, защото вече им е омръзнало, които са тук не от 2 месеца като мен, а от много по-дълго време, затова нека ги уважаваме.
Аз също съм за тема "Полезно" - някой като открие нещо, да пише примерно "Ето тук и тук и тук на тия адреси има полезна  научна информация за цитонамазките". Така ще си спестим повтаряемостта на информацията от една страна, а от друга страна всяка една от нас ще има достъп до много повече полезна информация, събрана на едно място.
Виж целия пост
# 13
Много ми е мъчно като гледам как Ва си говори,а явно някой трудно я разбира.
Аз съм един от сравнително старите потребители и когато започнах да пиша в този форум тук бяхме не повече от 15 момичета.Саго сме много повече.Ето защо Ва и Таня са я направили тая тема "Полезно".
За да може всеки да намери нужната му информация.Там има и страхотни статии,който ще ви помогнат много повече от мненията на потребителите,защото са научни и съдържат много повече достоверна информация.
Този форум не е нито мой,нито на Ва нито на Таня нито на някой друг.Този форум е направен за всички момичета,които искат бебе.Затова сме тук,за да си помагаме.Но и да не си пречим.
Момичета само в последната седмица имаше поне 5 теми за тестовете за овулация.Тази тема е дъвкана и предъвквана тук милиони пъти.Мислите ли че ще ви кажат нещо ново?
Влезте в "Полезно" или пуснете търсачката и ще откриете отговора на въпроса,който ви интересува за тестовете.Като пускаме едни исъщи теми по сто пъти натоварваме форума излишно.
Ето това искаше да ви каже Ва.И ето заради това повичито от старите момичета не пишат вече тук.И предполагам това е една от причините Таничка да иска да се откаже от модериранито на форума.
Поставете се на нейно място и си помислете дали и на вас нямаше да ви писне?
Никого не искам да обиждам.Големи хора сме и е добре да се уважаваме,а не да четем избирателно и да интерпретираме постингите на другите така както на нас ни изнася.

Зузи,само помисли.......според теб дали някое от момичетата/примерно Ва чиито постинг в случая ти не разбра/ би се отнесъл с някое от другите момичета по описания от теб начин?И то при положение,че много добре знаем какво ви е на сърцето заради така очакваното бебе.
Ако мислиш така,значи не ни познаваш.Просто ако последваш съвета на Ва ще намериш много повече инфо по темата която те интересува.А колкото до минутката внимание.......това никой на никого не отказва.

Дано ме разберете правилно.Силно се надявам.
Този форум за мен е едно изключително уютно място,в което аз лично намерих много приятели и се надявам да си остане такова.

Благодаря ви че отделихте време да ме прочетете!
Виж целия пост
# 14
Ако не се отварят постоянно нови теми по повтарящи се въпроси /в случая тестове за овулация, друг път - нещо друго/, мислите ли че старите потребители ще започнат да пишат пак?
Съмнявам се...
Не е това причината.
Просто старите потребители са УМОРЕНИ... Отчаяни от неуспеха...ТЪЖНИ...НЕВЯРВАЩИ в ДОБРОТО...ВЕЧЕ...
Да оставим новите момичета да питат...
Те за ЖИЗНЕРАДОСТНИ, ВЯРВАЩИ...със симпатична  наивност...

А някога и аз бях ново момиче....
Струва ми се в някакъв друг живот...
Толкова отдавна беше...
Не беше ли и ти ново момиче?

P.S. Съгласна съм, че трябва да има ред, а за това са модераторите, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия