Само в 3-ти месец съм,а съм с +10кг!

  • 1 333
  • 22
Прегледах всякакви варианти за поддържане на теглото но не са за бременни!Някой може ли да каже нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 1
колко си дебела/слаба нормално? аз първия път също качих много първите 3 месеца, а до края - 25 кг.; според моята докторка в "изходна позиция' съм била много слаба за структурата си и не съм можела да износа бебето толкова слаба; втория път напълнях 13-15 кг., но от други изходни /повече демек/ килограми; не мога да ти каза нищо по въпроса, освен да ядеш внимателно без да залиташ много на сладко и тестени и да се движиш повече; ето ти и едно друго предложение: http://www.family-bg.com/catalog/prX_121.htm
успех!
Виж целия пост
# 2
Наблягаи повече на плодовете и забрави тестените изделия и сладкото.
Виж целия пост
# 3
А как си се хранила в тези 3 месеца? Хапваш ли повече или ядеш нормално?
Виж целия пост
# 4
Изобщо не се плаши със втората ми дъщеричка качих 32 кг но след като спях да я кърмя една яка диета и сега след 10 месеца съм 60кг точно колкото бях когато забременях Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
никога не съм страдала от липса на апетит но сега....е нещо страшно! SadНезнам ка да се въздържам!
Виж целия пост
# 6
Здравей!Имам един брой на 9 месеца в който има статия точно за здравословното хранене през 9 месеца.Ще ти напиша най-важното на кратко:Не пропускайте никога 3 основни хранения.Храненето е различно до 5 месец и след него.Първите 5 месеца:Хлябът да е пълнозърнест и не повече от 1 филия на ядене.Да се яде салата според сезона подправена със зехтин и лимон и сол на вкус.Мед-препълнена чаена лъжица до 2 пъти на ден/не повече/.Най-подходящите плодове са-ябълки,тиква /има и други но в момента не им е сезона и не би могла да ги намериш затова няма да ги пиша/.Да се избягват банани и мандарини.В 10 и 16 може междина закуска-но лека.2 пъти седмично по 30гр шоколад,козунак,варено яйце и триъгълник топено сирене.Месото да не е тлъсто-пилешко пуешко телешко агнешко и риба.Да се избягват сушените плодове.Прясното и киселото мляко да са с масленост около 2%.Хубаво е в менюто да се включват и екзотични зеленчуци-броколи ,брюкселско зеле и др.
След 5 месец:Трябва да се увеличат плодовете,месото и най-вечемлечните продукти.Количедтвото на зеленчуците остава същото.з-4 пъти седмично да се яде риба..Млечните продукти да се вместят най-вече в междинните хранения в 10 и 16.Вечерята да е лека/риба,пица с кашкавал или сирене и др.десертът може да е компот,сок или плодове.
Ами това е на кратко.Има и примерно меню,ако искаш и него бих могла да ти напиша.Дано съм ти била полезна.Лека бременност!
Виж целия пост
# 7
не се въздържай, замествай с плодове или ядки, не с шоколад или сметана
Виж целия пост
# 8
Сега като дойде пролетта се разхождай повечко,хапвай си плодове и зеленчуци.Плодови салатки най-добре Mr. Green
Виж целия пост
# 9
И аз в 3 ти месец бях +6,но от хормоналните и здраво хапване де  Blush,сега нещата се стабилизираха и качвам по2-3 кг наистина ограничи сладкото и тестяното хапвай ,но по малко [/i]
Виж целия пост
# 10
спокойно Hugаз за първите 3 месеца качих 7 килограма и така пълнеех до към 24-25 г.с. и от тогава до сега в 36 -37 г.с. съм спряла да пълнея-всеки е различен явно,едни качват в началото ,други в края.
Виж целия пост
# 11
А гледали ли са те на видеозон? Аз така бързо качвах, а мъжът ми се шегуваше и ми казваше, че оправдава качването на килограми само, ако съм с близнаци и сега имам две прекрасни момчета  Laughing
Виж целия пост
# 12
Качих за 9 месеца 30 килограма!!!
Не се лишавах от нищо  Embarassed!
Сега - 10 месеца след раждането съм свалила 28 от тях. Без диета или спорт. Кърмя - може би това е причината, но освен това влияние оказва недоспиването, разнасянето на малкия и сигурно още много неща. Спокойно!
Виж целия пост
# 13
изобщо не е похвално Naughty. Щом това те притеснява, просто внимавай какво ядеш. Не се приема
никога не съм страдала от липса на апетит но сега....е нещо страшно! SadНезнам ка да се въздържам!
Виж целия пост
# 14
Е кво мрънкаш,стегни се и не се тъпчи просто,не за друго,просто после ще имаш многооооо много за сваляне и ще се отчаяш.Контролирай нещата отсега Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия