Упражнения за тазово дъно

  • 917
  • 5
Имам един въпрос :упражнения за тазово дъно? Моя приятелка ще ражда до няколко дни и ме попита този въпрос, но аз не съм наясно и не съм правила след като родих. Ако знаето нещо по въпроса, дайте малко съвети. Предварително благодаря!!!
Виж целия пост
# 1
 Щом ще ражда след няколко дни, май е закъсняла с упражненията! Едва ли вече има смисъл да започва изобщо! По-добре да се упражнява само да диша. За другото няма смисъл.
Виж целия пост
# 2
Чела е някъде, че има упражнения и за след раждането. Може би за мускулатурата.
Виж целия пост
# 3
за преди раждане знам за укрепване на перинеума - просто отпуска и свива - във седнало положение . другото е - като ходи по малка нужда да се опитва да регулира струиката - да се опитва да спира и да пуска - казват 4е ако ти се  удава с лекота зна4и има6 добра мускулатура
Виж целия пост
# 4
 А, за след раждане ли? Ами първо, ако има шевове, трябва да позарастнат малко и пак същото упражнение като за преди раждане:
   
за преди раждане знам за укрепване на перинеума - просто отпуска и свива - във седнало положение . другото е - като ходи по малка нужда да се опитва да регулира струиката - да се опитва да спира и да пуска - казват 4е ако ти се  удава с лекота зна4и има6 добра мускулатура
  Същото е- само че за възвръщане чувствителността и еластичността на мускулите.
Виж целия пост
# 5
И аз съм на мнение, че ако има шевове, трябва да мине известно време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия