"Фризо" и "Фризолак" едно и също ли е?

  • 4 295
  • 5
Здравейте!
Като начало искам да се извиня, ако не съм попаднала на точното място за темата си. Дъщеря ми е родена през 2013 и ми се строи, че тук трябва да си задам въпроса, но ако съм сгрешила мястото, моля модераторите да преместят темата. Надявам се също така да не повтарям вече създадена тема. Ако имах повече време, щях да разгледам по-подробно, но сега бързам докато малката спи ...

И така. Тя е на адаптирано мляко, с което дохранвах след кърма, но вече нямам кърма.  Давам й Фризо 2 (вече въвеждам и пюренца). В аптеката нямаха от него и ми казаха, че Фризолак и Фризо било едно и също с две имена. Аз обаче се съмнявам и не купих Фризолак 2, който ми предложиха на мястото на Фризо 2. въпросът ми идва оттам, че вече 2-3 пъти чувам това твърдение от аптеките, а личната лекарка на детето каза, че били различни млека.   newsm78  Има ли някоя мама, която разполага с повече и достоверна информация по въпроса? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Точно с Фрозото не съм запозната, но има млека, които имат едно и също име, но са за различни неща. Това ме навежда на мисълта, че точно Фризо, Фризолак, Фризовом (май така се пишеше) са съвсем различни млека.
Имам наблюдения върху нлека като Аптамил примерно. Има Аптамил АР, Аптамил ХА и други такива. Като цяло името е едно и също нали? Да ама млеката са различни. Еднито е за повръщащи бебета, а другото е за алергични бебета.

Според мен намери млякото, което педиатъра е изписал и не слушай какво ти говорят в аптеката. Все пак са аптека и не са компетентни точно за бебешките храни. Няма ли бебешки магазин където да купиш мляко?
Виж целия пост
# 2
Фризовом си е против повръщане.
Но точно Фризо и Фризолак е едно и също  Peace
Твърдя на 100% защото имам детски магазин.
В началото беше фризолак, после си го преименуваха на Фризо  Peace
Виж целия пост
# 3
Фризовом си е против повръщане.
Но точно Фризо и Фризолак е едно и също  Peace
Твърдя на 100% защото имам детски магазин.
В началото беше фризолак, после си го преименуваха на Фризо  Peace


Винаги е хубаво, когато някой компетентен се включи по такива въпроси  Hug
Виж целия пост
# 4
Сега им сменят опаковките - става по голяма и лъжичката е под капака по подобие на Нестле.
Виж целия пост
# 5
Благодаря много за отговорите!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия