Случвало ли ви се е...

  • 1 468
  • 14
Като повръщате сутрин стомашните секрети да са розови а вътре в тях да има капки чиста кръв #Crazy #Crazy #Crazy.Ужас бременна съм в началото т. е. към 2 месец и вече 3-4 пъти ми се случва но този път кръвта беше повечко отколкото преди.Моля някой ако знае на какво може да се дължи да ми каже.Да на лекър ще ида но прегледа ми е за сряда да чакам или????.дДайте ми съвет и предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Не ми се е случвало (всъщност не съм повръщала през бременността).Това,за което се сещам като причина,е евентуално разранен хранопровод.Сигурно значеш,че pH на стомашния сок е около 2,което лесно би увредило лигавицата на хранопрпвода при повръщане и кръвта да е от нея.
Това обаче е предположение,задължително се консултирай с лекаря си при първа възможност.
Виж целия пост
# 2
Ами гастрит или язна, не съм сигурна, но на това бие.
Наистина работата си е за лекар, явно си го имаш отдавна и сега през бременността, поради гаденето и повръщането се е изострил.
Виж целия пост
# 3
Да,хранопровода може да се е разранил и затова така да се получава.На мен ми се е случвало също и лекарката ми каза да не се притеснявам,ако кръвта не е много!Но ти все пак отиди утре,така и ти ще се успокоиш!
Лека и безпроблемна бременост ти желая  Hug
Виж целия пост
# 4
По-добре заминавай на лекар,защото ако ти се разранила някъде лигавицата на хранопровода може да се възпали,а това е страшно болезнено и единственото нещо ,което може да се яде в този случай са пюрета.Сестра ми имаше такъв проблем и се мъчеше ужасно...та утре рано-рано при доктора.Извинявай,че ако те плаша,но по-добре да се вземат мерки на време ,за да не стане по-зле.Надявам се да не е нещо сериозно,де
Пожелавам ти успех и лека бременност
Виж целия пост
# 5
Не ми се е случвало,въпреки че през втората си бременност почти всеки ден повръщах до края на 3м.

По-добре заминавай на лекар

newsm78И аз мисля така!

Пожелавам ти успех и лека бременност:preggo:!
Виж целия пост
# 6
Да. Аз повръщах много до края на третия месец. Даже лежах в болница заради това. Повръщала съм и кръв, нормално е. Гърлото ти се разранява най-малкото. Повръщах и много жлъчен сок - понякога жълт, понякога зелен. Мисля, че нямаш повод за притеснение. Пий Деган, ако повръщаш много, ще те облекчи, Не се тъпчи, а яж често, по малко и лека храна. Успех. newsm10
Виж целия пост
# 7
Аз  също повръщах до 4тия месец и лежах в болница на системи, но кръв не съм провръщала. Мисля че е най добре да се консутираш с лекар, а Деган те съветвам да не пиеш без лекарско предписание, защото не е съвсем безвреден.
Желая ти успех!
Виж целия пост
# 8
Да. Аз повръщах много до края на третия месец. Даже лежах в болница заради това. Повръщала съм и кръв, нормално е. Гърлото ти се разранява най-малкото. Повръщах и много жлъчен сок - понякога жълт, понякога зелен. Мисля, че нямаш повод за притеснение. Пий Деган, ако повръщаш много, ще те облекчи, Не се тъпчи, а яж често, по малко и лека храна. Успех. newsm10
вСЕ ЕДНО ,ЧЕ АЗ СЪМ НАПИСАЛА ТОВА МНЕНИЕ
Виж целия пост
# 9
Ами гастрит или язна, не съм сигурна, но на това бие.
Наистина работата си е за лекар, явно си го имаш отдавна и сега през бременността, поради гаденето и повръщането се е изострил.

Подкрепям Peace
Виж целия пост
# 10
Повръщах няколко пъти в началото на бременността, но кръв не е имало. Консултирай се по-добре с лекар.
Виж целия пост
# 11
Повръщах до 4ти месец, но кръв не съм повръщала.
Консултирай се с лекар Peace
Виж целия пост
# 12
аз повръщах много, почти всяка сутрин кръв. казаха ми, че е разранен хранопровод.
Виж целия пост
# 13
След като се консултираш с лекар и ако ти каже ,че имаш язва или гастрит ми пиши на лични и ще ти пратя една рецепта ,която смятам ,че ще ти помогне. Ако е от хранопровода може би също би повлияла ,но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 14
Не ми се е случвало, но ти се чудя как още ни се отишла на лекар  newsm78 Не знам дали е нещо страшно, но не ми звучи да е нормално. А и така поне ще знаеш със сигурност и няма да се притесняваш. Пожелавам ти всичко да е наред и лека бременност. Тичай при доктора или поне му се обади.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия