Татковци, предстои ви да си направите спермограма......

  • 943
  • 13
.....в делничен ден имате 1 час на разположение да предоставите материала в лабораторията - как постъпвате ? Wink
Виж целия пост
# 1
Вземам съпругата си и отиваме на усамотено място... Ако Малечка е при баба си... Може и у нас... Малеее... Какъв луд обеден секс ще се развихрииииииии...
Те ти мат`риал за изследване...
Wink


П.С. На мен наистина засега не ми се налага... Двете чертички са достатъчни...
Виж целия пост
# 2
според мен, след като сме стигнали до този форум едва ли ни трябва такова изследване Wink
ако не сме татковци (бъдещи), може би нямаше да сме тук Wink
Виж целия пост
# 3
 Laughing
Не сте прави за това ,че щом сме тук значи няма нужна от това изследване. Понякога по здравословни причини се налага това , но все пак да се придържаме към темата   Joy

p.s. Teddy76  не си отговорил на въпроса ми  Wink
Виж целия пост
# 4
Добре де, ако все пак се наложи такова изследване и ако жена ми е около мен ще съчетаем полезното с приятното  newsm44
Ако пък съм сам ... ще ми се наложи да "трапосам на ръка"  smile3515
Виж целия пост
# 5
Предполагам, че в лабораторията дават еротична литература, която да стимулира еякулацията  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Предполагам, че в лабораторията дават еротична литература, която да стимулира еякулацията  Mr. Green
Много филми гледаш  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 7
Предполагам, че в лабораторията дават еротична литература, която да стимулира еякулацията  Mr. Green
smile3508 Раздават и какички по избор от каталог !
 hahaha smile3532
Виж целия пост
# 8
.....в делничен ден имате 1 час на разположение да предоставите материала в лабораторията - как постъпвате ? Wink
ами вкъщи и с мръсна газ към лабораторията- 1 час е доста време, дори и със задръстванията
Виж целия пост
# 9
За какъв секс става дума? Нали трябва да е стерилна! От лабораторията пращат в тоалетната Mr. Green
Виж целия пост
# 10
За какъв секс става дума? Нали трябва да е стерилна! От лабораторията пращат в тоалетната Mr. Green

И аз това има предвид - ня място онанираш.
Виж целия пост
# 11
За какъв секс става дума? Нали трябва да е стерилна! От лабораторията пращат в тоалетната Mr. Green

Абсолютно вярно! И на всичкото отгоре там е адски студ !
Виж целия пост
# 12
Предполагам, че в лабораторията дават еротична литература, която да стимулира еякулацията  Mr. Green
Или идва една сестра с къса мантичка и жартиери да ти "помогне"....
 newsm10 де тоз късмет де....
Виж целия пост
# 13
За какъв секс става дума? Нали трябва да е стерилна! От лабораторията пращат в тоалетната Mr. Green

Абсолютно вярно! И на всичкото отгоре там е адски студ !
И ТИ ЛИ ВЛЕЗЕ Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия