Хайде на среща!

  • 1 320
  • 10
Хайде да се организираме за среща!
Градинката на Заимов за другата неделя (26,02) например.
Ако някой има възражения за мястото да го обсъдим тук, също и за часа.
Например към 14 часа, но ако не ви харесва казвайте. Големите бебета спят тогава сигурно...
Още повече аз не съм ориентирана там, знам че има едно голямо кафене някъде посредата близо до самия булевард. Ако искате там. Някога беше с една зелена тента май...  newsm78 Който е по-ориентиран да обясни по-добре. Ако пък не, може и в Борисовата градина.
Айде давайте предложения и да се организираме, ама сериозно!!!  Grinning
Виж целия пост
# 1
Деси, пусни една анкета за Борисовата или Заимов примерно(тези май са най-централните градинки), за да се види къде е по-удобно.
Ние спим вече само следобяд и 14часа е времето, когато си лягаме. Според мен по-удачно е в 11 или след 16.
Иначе ако другата неделя е така приятно времето като днес с удоволствие ще дойдем да се запознаем с още двойни дребосъчковци Laughing
Виж целия пост
# 2
Ако срещата е от 14 ч. и ние няма да можем да дойдем, защото спят тогава. Но ако се реши друго време, ще направя всичко възможно да се срещнем.  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Часът 14 беше предположение от моя страна, понеже ние тогава излизаме, но ако кажете 11, ще се съобразим с вас.
Ще хапват навън и това е.
Важното е да се срещнем, то е ясно че няма да е най-удобното време за всички защото все пак децата ни са различни възрасти.
Виж целия пост
# 4
За нас след 13ч е съвсем добре за среща... а градинка - ами Заимовата ми е по-симпатична, въпреки, че Борисовата ни е по-близо.
Виж целия пост
# 5
В неделя на среща е добра идея-преди обяд, защото и ние сме от по-големите, спящи следобед  Simple Smile Само да решиме къде ще е най-удобно за всички, защото аз съм мобилна и навсякъде ще ми е удобно!
Виж целия пост
# 6
Момичета, в петък го дават застудяване и дори сняг Crossing ArmsМай няма да е удачно за среща....а и като гледам желаещите не са много Thinking Може би е добре да отложим за момент, когато пролетта със сигурност ще е настъпила Wink
Виж целия пост
# 7
Момичета, в петък го дават застудяване и дори сняг Crossing ArmsМай няма да е удачно за среща....а и като гледам желаещите не са много Thinking Може би е добре да отложим за момент, когато пролетта със сигурност ще е настъпила Wink
Дааа, явно така ще стане.  newsm78
Виж целия пост
# 8
Деси ние отпадаме, че било прошка и кумувете ни поканиха на обяд у тях Confused
Виж целия пост
# 9
Деси ние отпадаме, че било прошка и кумувете ни поканиха на обяд у тях Confused
То явно няма да стане работата, че даже и сняг щял да вали. Така че ще се организираме по-нататък, няма страшно...  Wink
Виж целия пост
# 10
Ммм,дааа...  Sad Добре. Ще го организираме по-нататък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия