20-26 февруари - нека бебешки порой да ни удави

  • 15 759
  • 501
Скъпи момичета,
пожелавам на всички ни тази седмица да продължи така, както завърши предходната. Нека сме здрави, усмихнати, "понамокрени от бебешки дъжд" и ... приятно изненадани!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Скъпи момичета,
пожелавам на всички ни тази седмица да продължи така, както завърши предходната. Нека сме здрави, усмихнати, "понамокрени от бебешки дъжд" и ... приятно изненадани!  bouquet

 smile3501 EFP pregnant

irini  smile3521 smile3508
Виж целия пост
# 2
Може ли първа да се запиша бебешкия дъжд да ме намокри? GrinningПо конкретно към сряда трябва да ми дойде,но се надявам да пропусне GrinningЩе ми стискате ли палци? Thinking Wink
Виж целия пост
# 3
Айде и аЗ Party
Весито е на ход и тая седмица...Пак 6е ви мъ4а,няма пускане Mr. Green
ПреЗ пет минути ходя да гледам,дали има не6о...То не бя6е бъркане не бе 4удо BlushТо термометър ли не врях да гледам,превръzки ли не слагах да гледам zа те4ения,цици ли не пипах..Мале цирк съм. ooooh! Tired
Виж целия пост
# 4
Ирини,дано да си ни на кадем,с тази темичка  love001На тебе ти пожелавам лека и спокойна бременност изпълнена с прекрасни преживявания и най-страхотното бебче за което си си мечтала  Това е специално за теб Ирини  love001
Виж целия пост
# 5
Ще стискам палци, бъди сигурна. Има и на други мацки за стискане ...и така ...до посиняване на ръцете. Mr. Green
Искрено ви желая успех, момичета. А сега, Лека нощ и бебешки сънища. Или по-добри вие спете като бебета, че каквото сте се размислили, зарасъждавали и разбърникали...  Wink
Виж целия пост
# 6
ААа няма лягане zа мене..6е 4акам до сутринта и проверявам,какво става в га6ите. Blushне мои се спа тая но6. NaughtyКак 6е иzтрая до утре не zнам..да отворят дрогериите да си купя тоя пуст тест..В Германиа днес ни6о не работи,няма6е как да си вЗема.но утре няма да ми иЗбяга #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Мале Весе душко ще ме скъсаш просто Simple Smile Пий едно успокоително и лягай се наспи Simple Smile Стига си бъркала по всички дупки. Каквото е станало, станало е.
Виж целия пост
# 8
Мале Весе душко ще ме скъсаш просто Simple Smile Пий едно успокоително и лягай се наспи Simple Smile Стига си бъркала по всички дупки. Каквото е станало, станало е.

Жаб4е,преди малко те обърках с лудата жаба във 4ата.И като те zаприкаzвах едно хубаво..ужас направо.. BlushМислех,4е си ти..
Виж целия пост
# 9
Здравейте! Браво за заглавието, Ирини Peace
Де да можеше да се отнася и за мен  Tired Аз още чакам вести от лелката, ама нищо - вече 5 дена. Тази сутрин правих Шуър Чек, така се бях навила, че съм бременна, и познайте - отрицателен  Sad
Вече ще лудна - какво да си мисля?! Нямам никакви симптоми, а разни други неща (нпр. повишена температура вечер, много газове). Да не съм болна  newsm78
Извинете, че ви натоварвам, ама ми се е свила душата  Blush
Виж целия пост
# 10
Ха добрутро Heart Eyes и да ни е седмичката на кадем. Аz си чакам червената в събота или неделя. Температурката се е zаковала над 37 и съм иzпълнена с тревожно очакване. Хихи, ноЩес скрих топката на скъпото Crazy . Човекът си иzмил zъбите и идва да си ляга. Целувка zа лека ноЩ както си му е редът и в следваЩия момент аz се иzцепвам "Ти Що ми мериШеШ на боб_чорба,бе?" Shocked Направо ми се напълни устата и ако не беШе минало полуноЩ, хаправо се понасях в свински тръс към кухнята ooooh! Ха, поzнайте ко Ша готвя днес Mr. Green Mr. Green Пък мармалада от Шипки има вкус на часън Shocked Или полудявам или неzнам Tired

Светли, стискам палци, дуШата, дасе похвалиШ след теz притеснения. А БТ СУТРИН как е?
Весе, и zа теб стискам палците Naughty Милото, как ли си спала Crazy
Виж целия пост
# 11
Светли, стискам палци, дуШата, дасе похвалиШ след теz притеснения. А БТ СУТРИН как е?
Тедсан, аз никога не съм мерила БТ, и сега не я меря. Меря само телесната температура, защото към 5 ч. вечер усещам как я вдигам (започва да ми пари на очите). После към 9 я меря пак и тогава е спаднала. Много странно нещо  Crazy
Може ли след 5 дни закъснение тестът още да не отчита? Ох, защо се навих така без доказателства  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Добро утро, нетърпеливкииииии!

Весе, споко бе Душко! Ти ако всеки месец тъй ще изживяваш тестуването ко ша та праим?!!!  Joy hahaha

Ще се моля за всички чакащи!!!!

А ето ви и закуската днес!
  Hug Hug



Виж целия пост
# 13
Ха добрютру ........

Черпя ви с торта за РД на мъжо, макар че го няма и пак е по чужбината


Но да ми е жив из здрав и все така да ме слуша Mr. Green
Виж целия пост
# 14
той бебешкият порой ни удави през миналата седмица, но желая още  EFP Simple Smile  bouquet  newsm44 цалуфки момичета..Simple Smile)) КАк сте..аз сега започвам да се трудя и голяма мъка ще е.. хич не ми се работи, а и никак не ми е добре. Явно ще акрам гадна бременност. Сутринта повръщах:(( тази нощ не можах да спя..усилно ми беше..уф-ках..пъшкахш..ужасТ Wink))  newsm61  Чао, милички и  много newsm30  newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 Misc Baby Bottle smile3504 1stroller preggo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия