Пазар на дрешки, уреди и други

  • 1 038
  • 5
Мили мами, мисля че ще е от полза да имаме такава тема специално за близнаците.Всички знаем какви са цените на дрешките, кошарките и др., така че можем да си ги предлагаме.По големите на по малките.
Аз лично не бих имала против да купя една кошара за игра.Така че ако някой има такава излишна...
Виж целия пост
# 1
Здравей  BRIT,
В началото на годината при нас назря въпроса с кошарката. Пуснах търсачката във форумите и се оказа първо, че кошарките са едни от най-търсените и най-бързо се разпродават на втора ръка, второ и може би по-важно - според мен няма кошарка, която да изпълнява нужните функции за близнаци - да е достатъчно голяма, безопасна, на прилична цена и т.н. Затова ние си "направихме" кошарка с всички подръчни средства. Опънах килима, нагласих няколка одеала върху него, за да е по-топло, направихме ограждения - от фотьойли, диван и решетки от друга подвижна кошара -  и ето кошарата ни стана стана с размер на половината хол. Такава кошарка не бих могла да намеря по размер, камо ли да платя. Към момента на "построяването" й децата ми не лазеха, не се изправяха нямаха намерение да прохождат. Точно за около 20-тина дена започнаха да лазят и да се изправят на крака. Мисълта ми е, че по-добре, ако имаш възможност, направи нещо подобно, защото е много важно децата да имат пространство къде да играят, много помага за развитието им.
Успех.
Ето нашата кошарка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=16271&photo=11
Виж целия пост
# 2
И аз съм си мислила по този въпрос, понеже скоро ще ми се наложи да продавам неща, които не ми трябват, а ми се иска да ги пускам първо тук, понеже в другия раздел от форума не е сигурно, че ще се четат първо от майки на близнаци. Даже би било добре темата да се закове.

Брит,за сега няма да се разделяме с кошарата ни, която между другото е същата, която е ползвал мъжа ми и е все още в перфектно състояние. Нямаш ли някой да питаш за такава. Тя е от дърво, сгъваема е и няма нищо отдолу, аз и уших едно дюшече с връзки. Едно време мъжа ми я е разхождал из цялата къща.
Виж целия пост
# 3
ето я пък нашата кошара
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10793&AlbumId=2935 … rol_CurrentPage=3

Виж целия пост
# 4
Здравейте1
това с кошарките за игра май си е проблем за близнаците.Май ще последвам съвета със загражденията в домашна обстановка.Може и да сглобим нещо в час по трудово  Wink, защото това което гледам в магазините ми се струва малко и не ми се иска да мъча децата.А за спонето още караме в една но, много скоро май ще трябва да купуваме и още една.Така ми е по лесно но...не може да е вечно.
Виж целия пост
# 5
аз съм си поръчала дървена с решетки 120х120, като дойде, ще се похваля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия