Сега пък за пюретата на Хип да питам.

  • 1 278
  • 24
Мами, Блажуната много ги хареса Хипските пюрета и си ги яде с охота. Вече въведох 4-5 зеленчука. Обаче днес купих едни с пащърнак и още някакво дето сега го забравих и на тях пише, че съдържат сметана и пълномаслено прясно мляко. Сега бая се чудя дали да ги дам, понеже нали млякото след годинка се въвежда. Но пък на пюретата си пише, че са за след 4 месеца. Та исках да ви питам вие давахте ли такива пюрета? Какво да правя не знам. Дайте съвет.
Виж целия пост
# 1
И майка ми беше купила такива, но ги оставих за след 1 година.
Не знам какво да те посъветвам, но аз не бих дала ...
Виж целия пост
# 2
Не съм давала на Хип, но и пюретата на Ганчев са със сухо мляко,
кашите Слънчо - също.
Давам без притеснения.
Виж целия пост
# 3
Давала съм, разбира се, да не говорим, че по едно време синкото искаше да яде само "маслената" комбинация на "АЛЕТЕ"-то каквото при едните, такова и при другите. Долу-горе на вашата възраст ги дадох. Това, за което говориш, е даването на прясно мляко-но според мене количеството в пюренцата на масло и сметана или пълномаслено мляко е минимално.
Естествено, първо правиш проба. Това е моето мнение....да кажат и другите.
Виж целия пост
# 4
Аз със сигурност знам, че тона е адаптирано мляко и съм ги давала без никакъв проблем.
Виж целия пост
# 5
Аз ги давах.Харесваха му много и му нямаше нищо от тях.Все пак Хип са на едно от челните места за детски храни, ако не стават за малки деца, няма да пише на етикета.Навсякъде кравето мляко се въвежда в много по-късна възраст, пюретата няма да са направени с него.Нашата педиатърка е специализирала във Франция и както я попитах за тези пюрета каза да давам смело.
Виж целия пост
# 6
И аз се чудя от дълго време за това пюре на Хип и все го отлагам. Не знам, странно ми се видя с тази сметана и мляко  newsm78, а това е единственото, което съм срещала със спанак за такава малка възраст.
Виж целия пост
# 7
Абе аз купих и едно със спанак на Ганчев ама ми се струва, че само така си го купих. Сигурно ще го хвърля като всички останали ганчеви пюрета.
Виж целия пост
# 8
И майка ми беше купила такива, но ги оставих за след 1 година.
Не знам какво да те посъветвам, но аз не бих дала ...

Аз също го оставих за след годинката , а след това го изхвърлих. На Рая не и допадна като вкус  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 9
Абе аз купих и едно със спанак на Ганчев ама ми се струва, че само така си го купих. Сигурно ще го хвърля като всички останали ганчеви пюрета.

Аз в ХИПП, точно от спанак намерих нещо, подобно на четина, повече не е яла ХИПП, само Ганчев, много ги обичаше  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Точно тези пюрета съм давала горе-долу на вашата възраст и не е имало никакъв проблем. Доколкото имам спомен, май с такова със сметана на Хип я захраних. Мисля, че можеш да даваш, щом на тях пише от каква възраст са, но все пак си прецени.
Виж целия пост
# 11
Аз го дадох, но само веднъж, защото не му допадна като вкус, но иначе нямах такива притеснения, щом пише за след 4 месеца значи няма проблем
Виж целия пост
# 12
Аз със сигурност знам, че тона е адаптирано мляко и съм ги давала без никакъв проблем.

Така е.Това е грешен превод,понеже е изписано,че е ,не знам как е,де,на френски ги чета тук,но не се притеснявай,нямат нито прясно мляко,нито сметана. Grinning
Виж целия пост
# 13
Абе аз купих и едно със спанак на Ганчев ама ми се струва, че само така си го купих. Сигурно ще го хвърля като всички останали ганчеви пюрета.

Аз в ХИПП, точно от спанак намерих нещо, подобно на четина, повече не е яла ХИПП, само Ганчев, много ги обичаше  Simple Smile

Ми дано и на Блажуната да и хареса, щото и без това с тия Хипскиге ще ме докара до фалит както е тръгнало. Laughing
Виж целия пост
# 14
На Хип съм давала само Кашите за лека нощ на Алекс другите разновидности не и допадноха но иначе на Ганчев си похапва от всички разновидности, даже и това с черния дроб а то на мен ми мирише отвратително ама тя си го похапва с охота. baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия