Някой ползвал ли е сайта на myPIXmania?

  • 538
  • 13
Ползвали ли сте го наистина, и за колко време ви доставиха снимките?
Виж целия пост
# 1
Да ползвах го, то4ни са. Снимките идват след около седмица, 10 дни маx.
Виж целия пост
# 2
Седмица ли?
Пишеше, че стандартната поръчка пристига за 4 работни дни. Аз си поръчах 50 снимки в неделя вечерта и уж ги чакам за четвъртък. А какво е качеството на снимките? - т.е. хартията?
Виж целия пост
# 3
Снимките са добро ка4ество. Последната ни поръ4ка към тях беше октомври месец, така 4е може да не си спомням добре след колко време ми пристигнаха, но бяха бързи.
Виж целия пост
# 4
Благодаря Векс Hug
Виж целия пост
# 5
Аз не съм доволна от качеството на Pixmania (що се отнася за снимките, не за останалите услуги). Определено предпочитам Photoways - по-качествена хартия и по-реални, а не допълнително обработени цветове.
Виж целия пост
# 6
А аз видях, че за допълнително обработените цветове си има опция /ако желаеш да са така/. Аз не я посочих в поръчката си. А днес видях, че са ми експедирали колетчето, така че може и утре да си ги получа. Hug
Виж целия пост
# 7
Поли,

аz съм 4увала много добри отzиви zа Шлекер, ка4еството на снимките било много добро. МожеШ и да си ги полу4иШ в техен магаzин (има един среЩу централната поЩа примерно), така иzлиzа по евтино, но могат да ти ги пратят и в къЩи, раzбира се.
Виж целия пост
# 8
Благодаря Татянче, другия път ще проверя и там. Тъкмо ще се разходим Wink
Виж целия пост
# 9
Получих си снимките,

 - браво за бързата доставка оценка 10 от 10т.
 - цветовете са ужасни - нямат нищо общо с оригиналните /много са пресилени, а и снимките са много тъмни, каквито по принцип не бяха/.
Незнам дали пак ще поръчам оттам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
- цветовете са ужасни - нямат нищо общо с оригиналните /много са пресилени, а и снимките са много тъмни, каквито по принцип не бяха/.
Незнам дали пак ще поръчам оттам. Rolling Eyes

Съжалявам, че и при теб резултатът е бил същият, както при нас  Sad
Следващият път пробвай http://www.photoways.fr/ - наистина са много качествени, а освен това са също много бързи.
Виж целия пост
# 11
Мика благодаря Hug, определено следващия път ще поръчам от предложения от теб сайт. На всичкото отгоре, понеже съм задала опцията "marge", с белите полета снимките не влизат в нито един албум smile3511 Така форматът е излязъл по-голям /ама че съм патица/
Виж целия пост
# 12
Съжалявам 4е се е полу4ило така. Моите бяха с нормални цветове. В4ера даже видях каква хартия са ползвали (Fujifilm).
Някой знае ли къде им е централата? Да не би моите да са от друго място???
Виж целия пост
# 13
Нямам представа къде им е централата, но вчера видях че са ги експедирали и днес си ги получих. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия