Постоянно ми се бели лицето...

  • 1 181
  • 11
Какви ли не маски не съм ползвала - то не бяха ексфолианти, scrubs, дълбоки, плитки, всякакви и няма оправия и това е!

Особено зле е положението между веждите и по средата на челото, но и на други места започва.

Ако някой знае нещо по въпроса и може да ме посъветва, МОЛЯ  Praynig

само да спомена, че кожата ми е така наречения смесен тип, ако това има значение
Виж целия пост
# 1
Мисля, че не бива да прекаляваш с маските, именно от тях може да е.

Трябва ти добър овлажняващ крем, може би дори лечебен.

Успех.
Виж целия пост
# 2
Зимата ползвай по мазен крем а лятото хидратиращ Peace
Виж целия пост
# 3
Защо не пробваш с бебешкия крем Нахткерцен на д-р Тайс? Доста добре подейства на бебка за същото белене на веждите, не виждам при теб защо да не помогне.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че не бива да прекаляваш с маските, именно от тях може да е.

Трябва ти добър овлажняващ крем, може би дори лечебен.

Успех.

Не, не, изобщо не прекалявам, дори не съм никак настоятелна - един-два пъти месечно ако се сетя, пак добре...

Знам че има някакви лечебни кремове, но какви са ми е въпросът?
Виж целия пост
# 5
Мисля, че не бива да прекаляваш с маските, именно от тях може да е.

Трябва ти добър овлажняващ крем, може би дори лечебен.

Успех.

Не, не, изобщо не прекалявам, дори не съм никак настоятелна - един-два пъти месечно ако се сетя, пак добре...

Знам че има някакви лечебни кремове, но какви са ми е въпросът?

Нахткерцен на д-р Тайс
Липикар на Ла Рош Посей

само за тези знам, щото тях съм ползвала
Виж целия пост
# 6
Здравей!  Flutter
Ще си позволя да се пробвам да ти дам съвет какво да използваш.
Моля, кажи ми, беленето от сухота в тези области ли е?
И колко се омазнява кожата (ако има типично мазни места) или на кои места?

До скоро!  Stop
Виж целия пост
# 7
И аз ти препоръчвам Липикар - гела за измиване и крема.
Виж целия пост
# 8
Здравей! Flutter
Ще си позволя да се пробвам да ти дам съвет какво да използваш.
Моля, кажи ми, беленето от сухота в тези области ли е?
И колко се омазнява кожата (ако има типично мазни места) или на кои места?

До скоро! Stop

В Т-зоната се омазнява лесно, и там ми е беленето предимно.
Виж целия пост
# 9
         Иаз имам подобен проблем,нещо като алергия,особенно активна при смяна на сезоните,свързано е не само с лющене,ами и със сърбеж.Напрво ми е идвало да си одера кожата Sad
         Знам че не трябва да ползвам спирт-никакъв ,и кремовете да не съдържат съставки от плодове и зеленчуци.
         Ще следя темата.
Виж целия пост
# 10
В Т-зоната се омазнява лесно, и там ми е беленето предимно.

Аха, ясно.
Ще те посъветвам да си купиш едно наше кремче - ще ти излезе повече от достъпен опитът!
Нарича се Талодерма (Цветуща кожа) - Крем за мазен и смесен тип кожа, 50 мл, туба. Да не се подведеш по дневните и нощните ни кремове. Този е в тубика - бяла, с розова марихуанка  Mr. Green, и си пише ....
Съдържа конкрет Роза, конкрет Лавандула, Алантоин, вит. А и Е, пчелен восък, Урея.
Роза, конкрет - изключително богат на биологично-активни компоненти; наред със силните си анти-бактериални, анти-микотични и противовъзпалителни свойства оказва и биостимулиращ ефект върху всички структури на кожата; стимулира регенеративните процеси в епидермиса и дермата;
Лавандула, конкрет - действа епителотонично, анти-септично, анти-паразитно, противовъзпалително, матира кожата, успокояващо, противосърбежно;
Алантоин - действа епителотонично - стимулира образуването на нови клетки, засилва лимфния поток, поддържа равновесието на влагата в кожата;
Пчелен восък - действа епителотонично, анти-септично, противовъзпалително, успокояващо, противосърбежно, придава на кожата мекота и кадифеност;
Урея - участва в състава на естествения овлажняващ фактор; със забележителни хидратантни свойства;

Според мен, въпреки омазняването, кожата се дехидратира на тези места като, особено при смяната на сезоните, се лющи и оставя неприятно усещане. Мазната кожа се характеризира с по-голямо излющване на горния слой мъртви клетки, може да изглежда по сива, с неравномерен тен, да се излющва.
Мисля, че като имаш предвид как действат био-активните съставки в този крем, разбираш защо ти го препоръчвам.
Смятах да ти кажа да си вземеш и ЕУДЕРМОЛ 5 и да мажеш проблемните места, но мисля, че Уреята в крема ще е достатъчна. Пробвай го на първо време и кажи какъв е резулатата!

Желая ти   bouquet кожа!
И пиши пак!
Виж целия пост
# 11
Благодаря, много си изчерпателна.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия