Да излезем ли на разходка?

  • 985
  • 8
Снощи дъщеря ми вдигна температура. Не знам точно колко, но не беше много висока. Днес по едно време пак така. Аз и дадох по една лъжичка Нурофен и тя спадна. Детето си изглежда добре, жизнено е...няма никъкви други симптоми за болест. Чудя се дали да излезем на разходка или да си стоим в къщи, за всеки случай. Дайте ми съвет Praynig
Виж целия пост
# 1
според мен излезте за малко,но не я срещай с други деца,може да е нещо заразно
Виж целия пост
# 2
Защо не го закараш на педиатърката за всеки случай.Може някой зъбче да вади но е хубаво да я преслушат и прегледат,за ваше спокойствие. newsm78
Виж целия пост
# 3
Излезте. Добре им се отразява на децата малко движение на 4ист въздух.
Ние с моя син, дори и болен да е, все излизаме, стига само да не е отпаднал и да не вали дъжд.
Виж целия пост
# 4
Защо не го закараш на педиатърката за всеки случай.Може някой зъбче да вади но е хубаво да я преслушат и прегледат,за ваше спокойствие. newsm78

 Не ми се иска да досаждам на педиатаърката за най-малкото нещо. Надявам се да отмине. Ако не, тогава ще й се обадя.
   А за зъбките се съмнявам. Останаха само последните четири да излязат. Но никога не е имала температура от зъбки. А и не виждам да се е зачервил венеца.
Виж целия пост
# 5
Не ми се иска да досаждам на педиатаърката за най-малкото нещо. Надявам се да отмине. Ако не, тогава ще й се обадя.
А за зъбките се съмнявам. Останаха само последните четири да излязат. Но никога не е имала температура от зъбки. А и не виждам да се е зачервил венеца.
Винаги я водя на преглед и при най-малкото съмнение... параноичка съм сигурно Simple Smile. Според мен температурата е признак, че започва някакъв процес в организма. Иначе - щом детенце се чувства добре не виждам защо да не я изведеш, особено при такова страхотно време.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви, мами Hug!
Детето само си каза. Още спинка smile3524
Виж целия пост
# 7
Аз си мислех, че разходките действат освежаващо при децата, когато са болни, но веднъж един много добър (според мен) педиатър ми каза, че това е все едно възрастен, който е леко неразположен, да направи крос. Звучи логично - разходките са натоварващи за децата, виждат нови неща, нови хора, емоции... От тогава не я извеждам, когато не е добре.
Виж целия пост
# 8
Недей да я съжеляваш педиатърката,нали затова сме им доверили здравето на децата си.По-принцип ако има нещо после те казват -защо не ми я докара по-рано така,че не се претеснявай да и се обаждаш винаги  дори и за консултация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия