bliznatzi rodeni na 1 feb. 2005

  • 1 162
  • 3
zdraveite maiki,
sigurno vsiakakvi umnio i netolkova umni temi sa se publikuvali tuk po tozi site. Ama az da vi pitam , ima li sred vas, maiki na februarski twins ot 2005.
az samata sam takava i shte mi e mnogo veselo da se zapoznaia s vas.
inache kakvo da vi kaja. samo shte spodelia s vas, poneje ne znam kak da se svarja s tozi koito redaktira vsichko v site, mnogo sam nedovolna che ogranichiha temite, i sega ne moga da si pousna obiava da prodam kengurata na moite iunatzi. mislia che tova e mnogo tapo i che sigurno skoro tuk shte stane s plashtane za da si pusnesh obiava, mnogo jalko bi bilo tova.
Виж целия пост
# 1
sigurno skoro tuk shte stane s plashtane za da si pusnesh obiava

 newsm78 странно, а аз да не знам

Моля, пишете на кирилица!
В подписа ми има линкове към правилата на форума, както и линк към темата с разяснения какво е Кредор и какви варианти има за кирилизиране на текста, ако нямате инсталирана кирилица на компютъра си.

Относно ограниченията, също може да прочетете в темата за Ранговете, както и да проследите тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75656.0

Това НЕ Е сайт за обяви, с какъвто явно го бъркате.
Основната му цел е съвсем друга, а форумите за обяви бяха създадени с цел да са в помощ на редовните посетители тук. За съжаление доста хора, че и фирми и магазини, решиха, че това е удобен начин да се печели на гърба на майките, заобикаляйки доста ограничения, налагани им от закона, както и възможност за безплатно развиване на търговия без да се вложи и лев. Прекалено много майки бяха потърпевши от некоректни търговци, които прекупуваха стоки и ги препродаваха чрез форумите и както е видно, редовните посетители на форума са съгласни и приемат въведените ограничения.
Виж целия пост
# 2
Здравейте,
Разбирам, че ще ме изключите ако не пиша на кирилица.
А какво е форумът Купувам, продавам, ако не сайт за обяви?
И какво лошо има да  продам на по-ниска цена даден продукт.
Определено с посланието ви, убихте всякакъв ентусиазъм у мен да пиша ....
А какво да правят децата ми докато търся буквите на клавиатурата, за да не ме изгоните. Може би, да измият чиниите и да сготвят обяда вместо мен???  #Crazy
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
Разбирам, че ще ме изключите ако не пиша на кирилица.
А какво е форумът Купувам, продавам, ако не сайт за обяви?
И какво лошо има да  продам на по-ниска цена даден продукт.
Определено с посланието ви, убихте всякакъв ентусиазъм у мен да пиша ....
А какво да правят децата ми докато търся буквите на клавиатурата, за да не ме изгоните. Може би, да измият чиниите и да сготвят обяда вместо мен???  #Crazy
По принцип е по лесно и приятно на другите като четат на кирилица. Аз например като видя някое мнение или тема на латиница рядко го чета - по трудно е защото всеки си има различен стил на писане с латинските букви - например на мен ми е странно че някои използват Q като Я. И защо да търсиш буквите - пиши на BP. А относно обявите - и при мен беше така докато ранга ми беше Новак, сега вече ми е Ентусиаст и ми позволява да пускам обяви. Незнам от какво зависи, може би от броя публикации или като си поотдавна регистриран. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия