кафявата черта

  • 2 651
  • 72
Появи ми се такава кафява черта тия дни - по цялата дължина на корема - много е грозна Sick Чувала съм, че се случва, но искам да питам - знаете ли от какво се появява и защо?
(Ама много ме дразни, то не че всичко друго съм втасала с външния вид, но тая черта е ГРОЗНА)
Виж целия пост
# 1
Незнам от какво се получава,но ще изчезне чак след като родиш.Така,че трябва да се примириш.
Виж целия пост
# 2
Незнам от какво се получава,но ще изчезне чак след като родиш.Така,че трябва да се примириш.
Виж целия пост
# 3
Е, не е лесно да се става майка. Не знам за6то се появява тази 4ерта, но е нормално да се появи. И аз имам и моята е грозна но след раждането изчезва. Така че не се притеснявай излишно.
Виж целия пост
# 4
От хормоните се получава, нарича се линеа негра . Много е гадна и ако ти стане много тъмна изчезва бавно. Моята беше ужасна и сега година след раждането още се вижда, но е мноооооого бледа!  Laughing
Споко, нищо не можеш да направиш, ще изчезне сама.
Виж целия пост
# 5
От бременноста е
От хормоните се получава, нарича се линеа негра .
И аз имах, но избледня след раждането и вече я няма  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
От хормоните се получава. Аз нямам все още, но няколко месеца след раждането се оправя Hug
Виж целия пост
# 7
От бременноста е
От хормоните се получава, нарича се линеа негра .
И аз имах, но избледня след раждането и вече я няма  Sunglasses
Аз лично почти нямах и пак и трябваха няколко месеца да се махне, така че не се маха от раз след раждането.
Виж целия пост
# 8
Свиквай с нея. Аз си я носих 6 месеца след като родих.
Виж целия пост
# 9
Свиквай с нея. Аз си я носих 6 месеца след като родих.
И аз така даже  още се забелязва леко  hug дано докато стане време за морето да се махне  Wink
Виж целия пост
# 10
Наистина се дължи на хормоните и по принцип казват че се намира от пубисното окосмяване до пъпа, но при мен (а както забелязах и при доста други мами) беше доста по-нагоре. Акушерките казват, че при повечето жени стига до там до кадето се намира матката.
При мен все още се забелязва, но е избледняла. По книгите пишат, че изчезва за един месец след раждането, но не е вярно.
Виж целия пост
# 11
Нормално е да се появи, въпреки че не при всички се появвява. Не се притеснявай, просто свикни с нея.
Виж целия пост
# 12
Вече 3 месеца след като родих още си я нося. Лекичко е поизбледняла, но има още какво да се желае, а и вече не ме дразни.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Още я нося макар и година след като родих, вярно доста поизбледняла, но стои. Confused
Виж целия пост
# 14
Няма страшно изчезва.При мен още на втория месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия