Какво гледате по телевизията

  • 63 573
  • 253
Интересно ми е кой какво следи по тв, и коя тв гледа. Похвалете любимото си предаване.

Ето едно: House Hunters по Fine Living.
Друго: Сашо Диков не е ли супер дразнещ с неговата тв номадщина.?
Виж целия пост
# 1
Има цял подфорум кино и телевизия Simple Smile
Виж целия пост
# 2
- разни за животни от типа на лъвчета и др. подобни
- Разследване на самолетни катастрофи
- предавания за интериор, ремонти и имоти - House Hunters, Divine Design, Bathtastic!, Kitchen Impossible
- Смущаващи тела
- реалита (рядко, но следя понякога) Биг Брадър и Къртицата
- Съдби на кръстопът

Това е май. Филми гледам само изтеглени. Много рядко някой по телевизията.

Политика и спорт не влизат в нашия дом. Понякога с едно ухо слушаме новини, но политически предавания - никога.
Виж целия пост
# 3
Ами така като се замисля, всичко по 24 Kitchen, Disvovery и TLC ми харесва. Luxе TV ми е номер едно. Иначе гледах Под прикритие, но свърши. "Нощни птици", "Съдби на кръстопът", "Етажна собственост" също много харесвам, но като цяло май много не гледам български канали. Новини не гледам отдавна, само катастрофи, инциденти, крими и полицейски сводки им е съдържанието. Харесвах Карбовски, но откакто смени квартирата, нещо все го пропускам.  Peace От реалититата много ми хареса "Островът на изкушението", също и "Мислят си, че могат да танцуват".    bouquet
Определено не харесвам Big brother, всичките музикални формати (защото правят шоу и пари на гърба на децата, без да им плащат и стотинка), “Бразди“, "Предай нататък" (много натоварва психиката), "Фамилията" (мнооооого тъп сценарий)  и "Дързост и красота" (да, още го дават- 3 хиляди и незнам-си-кой-си епизод)  Hug
Виж целия пост
# 4
За ужас на моя мъж, аз гледам новините. Laughing
Иначе-много обичаме да гледаме разни медицински предавания,,монстър инсайд ми, за спасяване на животни, разследвания на крими случаи и т. н. По TLC, animal planet, NG, discovery

Последният медицински случай, за който много размишлявах, е за едно дете, застинало в развитието си. Рових допълнително в нета-починало е на 20 г. Sad
https://www.youtube.com/watch?v=GoDNcLZIfwY
Виж целия пост
# 5
Нищо, нямаме тв.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
В момента гледам Шоуто на канала с едно око.

Обичах Discovery ID, но моят доставчик го спря. Имаше Dr. G - супер мацка
Виж целия пост
# 7
Има цял подфорум кино и телевизия Simple Smile
Има ли верно. Аз пак не разбрала и изпуснала...
Виж целия пост
# 8
Гледам Дисни, Картун и от известно време детето много гледа Енимъл Планет и НатГео + Уайлд. На мен винаги тези са ми били интересни, само д-р Пол ми идва малко екстремен.

Иначе телевизия, шоута, предавания и прочие съм отказала да гледам много отдавна. Хващам някакви неща, защото баба ми гледа телевизия и когато приготвям храна в кухнята или съм там по някакви причини, заглеждам това, което баба. Няма да казвам, че положението е мега потресаващо и Сделка или не е глътка свеж въздух в сравнение с всички простотии като "Съдебен спор", сега има някакво драматично, не знам даже дали е резлно. Не му се сещам заглавието. За някакви съдби. Пълен ад.

Снощи гледах "Стани богат", малката като заспа. Приятно изненадана съм от Коко Каменаров.

Но днес гледах "Предай нататък", защото участва Петър Дачев, европейски шампион по скок на дължина в зала както и световен шампион за младежи. Неговото семейство са ни семейни приятели, а Петър е страхотен човек. Много се трогнах.  Heart Eyes
И искам да кажа, че харесвам ако за някого правят добро чрез това предаване. Но не го гледам, само пак чрезвичайно. Ако съм при бабетката в кухнята.


С две думи - когато започна да имам повече време, ще се наслаждавам на филми, музика и прочие, но не и на телевизия.
Виж целия пост
# 9
...Имаше Dr. G - супер мацка

И аз много я харесвам, но я нямаме при нашия оператор, гледам я като ходя на гости на родителите ми Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Рядко гледам БГ програма, а тези шоу най-различни категорично  съм изхвърлила. Основно гледам HBO, някои филми, сериали , +  Discovery  + 24 h kitchen + House Hunters. Всякакви политически предавания съм си забранила да гледам.
Виж целия пост
# 11
Спортни, за животни, готварски рецепти, за дизайн, травъл.
Виж целия пост
# 12
Disney Channel, Super 7

Travel TV, TVT, Viasat Explorer, Community TV

когато съм сама: The Voice, City TV /за фон/

преди лягане: Fiesta TV



Виж целия пост
# 13
  Не мога да спя добре нощем, ставам около 5 ч и включвам телевизора за фон, докато се занимавам с моето последно хоби.
   За ужас на всички писали преди мен, ще кажа, че старателно минавам по всички сутрешни блокове- БНТ, Нова ТВ, ТВ7, БТВ- чувам анонсите им до края, отбелязвам си, ако нещо ми се види интересно за да не го пропусна после. Докато стане 6.00ч/ тогава започва първият сутрешен блок на БНТ, след тях в 6.20 са НоваТв и в 6.30 излизат ТВ7 и БТВ/, гледам Дива.
   Като се информирам за новините, в 9ч спирам за  час-два на "Още нещо" по ТВ7/ предаването е от 9ч до 12ч. ,но понякога събеседниците ми доскучават и минавам на музикалните канали.
   От12ч нататък следват стари и нови криминалета, после идват вечерните новини, пак криминалета, ако няма предвиден качествен филм в програмата. Лягам си в 2ч и пак ставам в 5ч и пак се повтаря същото.Да добавя, че и лаптопа се експлоатира през целия ден, освен това пера/ за начало и край на прането изпозвам телевизионните предавания Simple Smile, така няма празно и успявам да пусна три перални. Налага се и да готвя, като заредя яденето, минавам с прахосмукачката, поливам цветята, простирам, а в това време телевизорът не спира да ме информира Laughing
      Излизам да пазарувам в т.нар. мъртво ТВ-време- между 15ч-17ч. Другите ми излизания са, когато водя и връщам детето, на и от училище.
      Над 200 програми имам за гледане, но кой ли успява...
      Само ще добавя, че мога и без телевизия, но тогава пък слушам радио Wink
     
Виж целия пост
# 14
Никой ли не гледа БТВ Комеди?  Tired Любими са ми комедийните сериали. Новини и политически предавания спрях да гледам. Действат ми натоварващо трагедиите напоследък. Любим канал ми е National Geographic. Почти всички предавания на този канал са ми интересни. Страхотно удоволствие ми доставят предавания за обзавеждане, но нямам такъв канал. Гледам и 24kitchen, по точно "Пекарната на Рудолф".

Аз обратно на Mystery woman, спя много и дълбоко. Ако няма, кой да ме събуди, ще си откарам с дни. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия