с какво забавлявате бебчета на 7 месеца

  • 414
  • 6
мами помагайте не знам какво да я правя, играчките и омръзват бързо, навън не може да седим цял ден ( тя не би имала нищо против де) само проходилката за половин час я заинтригува, иначе само крещи като я взема на ръце се върти като пумпал, дайте съвет какво да я правя че нямам нерви ( а и зъби я мъчат Mr. Green)
Виж целия пост
# 1
Аз имам същия проблем... newsm78ако някой може да дава идеи ,че е страшно направо... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
В тази възраст нашата кума и бъдеща кръстница на Ицко не знам как се сети , ама да е жива и здрава, че се сети - донесе една книжка -гумена, става за дъвчене, много шарена. Казва се "Кой издава най-силен шум" .Ей това ни беше любимата играчка до скоро. Издъфка я и кумата донесе от същата серия друга - пак много любима. Сега сме вече на хартиени книжки с прекрасни картинки и стрнаици от картон - дебели. Показваме картинките, сочим ги и наричаш с имена. Мноооооооооооооооооого се забавляваме!
Виж целия пост
# 3
Сетих се и за друго - гушни момаа и танцувайте на музика. Изтеглете детски песнички и хем тренировка хем забава Simple Smile пей с музиката и да видиш...
Виж целия пост
# 4
имаме такава книжка от данет но и тя и омръзва, а танците са добра идея но цял ден да я нося нещо ни ми допада, а е малка за игри или по тези за който се сещам
Виж целия пост
# 5
Ние с моя бебчо си играем по какви ли не начини.Пея му.Най-обича "Зеленчуци който не яде"Слагам го близо до масата и ела,че гледай какво става.Голямо разчистване пада.Правим гимнастика с ръцете.Много му е забавно.Играем на криеница.Или аз се скривам зад някоя мебел и той чака с нетърпение да се покажа или го покривам с одялцето му и после рязко го отгъвам.Много му е смешно.Едно от любимите му е "друс-друс конче"на мама на коленете..........  jumpuu  jumpuu  jumpuu...и какво ли още не измислям........Дано да съм ти помогнала... thumbsup
Виж целия пост
# 6
Нашто бебе го занимава каката.По-цял ден го целува,пее му и не дава никой да го пипне #2gunfireГоляма веселба става с тях двамата Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия