За спанака, карфиола и ....

  • 748
  • 11
Здравейте мили мами,
да ви питам кога въведохте спанак, карфиол, грах, чушка и другите видове зеленчуци? Макси досега е ял домашни и купени пюрета с картофир моркови и тиквар но вчера купих на Хип с карфиол и картоф и различни зеленчуци - картоф, грах, карфиол , та въпроса ми е дали да ги дам сега ила да изчакам, досега проблеми не сме имали!  А и ако ги хареса кое по-добре в случая да давам купени пюрета с тези зеленчуци или да ги правя вкъщи ?

Благодаря ви предварително !  bouquet
Виж целия пост
# 1
Според мен спокойно можеш да даваш. Когато бяхме колкото вас вече ядяхме и карфиол, и спанак. Само грах дадох към 7 месец.
Виж целия пост
# 2
Бобовите могат да изчакат всичко останало от изброеното можеш да даваш вкл. броколи.
Виж целия пост
# 3
Можеш да ги даваш спокойно,само с домата изчакай,изброените от теб са ок. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Спанак, грах, чушка някъде към края на 6 месец, малко по-късно и карфиол.
Но аз захраних късно.
Виж целия пост
# 5
внимаваи само да има по един зеленчук,които не сте го яли,защото ако не му понесе да можеш да разбереш от кои точно
Виж целия пост
# 6
За грахта и домата изчакай още малко ,другите давай смело вече ,но постепенно
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета ! Вярно, че грахта е от бобовите бях забравила !!
Виж целия пост
# 8
като започна зеленчуковото, съм слагала от всичко - каквото има по пазара
Виж целия пост
# 9
Карфиол с картофи на Хип и различни зеленчуци на Хип ги въдедохме горе-долу по вешето време. Към средата на шестия месец. Различните зеленчуци са му любимото пюре, въпреки че има грах му давам, дори е с атопичен дерматит и няма проблеми засега PraynigКарфиола също, обаче той има един голям недостатък - ужасно е гъсто и твърдо пюрето на Хип. Дори да го разствориш с повечко мляко пак остава на бучки и бебето трудно го яде. Алекс се дави от него, въпреки че доста дълго си играя да го разбивам. Той вече има и зъби, но това не му помага в случая. Пробвай и ако се справиш с тоя проблем кажи как си успяла Laughing На Хип също броколите са хубави. На бурканчето пише, че стават и за бебета с алергии даже.
Виж целия пост
# 10
картофи с карфиол на Хипп му го разреждам с морков и става по-рядко, бебо го яде лакомо  Mr. Green а от кога им давате домати, защото тях ги има в доста от пюретата на Хипп, а ние сме само на такива
Виж целия пост
# 11
картофи с карфиол на Хипп му го разреждам с морков и става по-рядко, бебо го яде лакомо  Mr. Green

и аz правя такива едни комбинации от 2 раzлични пюрета  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия