Пак с температура

  • 824
  • 7
Здравеите! Cry
След само два дена откакто се водесхе оздравял, синът ми днес отново вдигна температура. Изписаха му АБ Фромилид и сироп за кашлица. Та въпроса ми е когато детето ви е в такова положение, пращат ли го на изследвания? Имаме и кашлица и хрема, за тях отделни неща даваме.
Виж целия пост
# 1
И дъщеря ми е пак с Т,за трети пореден месец,щом дойде края на месеца и хоп-болни.Първия път ни изписаха АБ,втория лекувахме гърлото с един спрей само и пихме Ефералган-сироп,вит С,сироп за кашлица.Днес пак сме с Т но ни казаха ,само ефералган да давам 3 дни  и тогава ако не мине АБ.Изследвания не са ни правили,но мисля че във вашия случай -след един АВ веднага друг е редно да се направят.Значи първият не е подействал Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
привет;)
искай да му пуснат кръв,урина и направете един гърлен секрет ,ако имате проблем в гърлото ,защото мойта щерка изпи 5 антибиотика за 2 месеца,доката разбрах ,че има бетахемолитичен стрептокок
пораздвижи малко докторите-успех  bouquet
Виж целия пост
# 3
Благодаря много.
Мисля утре да отида да досадя на доктора за бележки за изследвания smile3512
Виж целия пост
# 4
Обезателно да му видят и ушите. Понякога от тях вдигат много висока Т. Може и кръв да му вземат ,за да видят утайката.
Виж целия пост
# 5
В случай като твоя биха ни казали ( и са ни казвали): ако след 3 дни има температура го доведете да го видим. Досега изследвания не са им правени. Тука таково се не прави при вдигане на температура.
Скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 6
Позната история. Наистина е добре да пуснеш някои изследвания - като начало кръв и урина ако не ти дадът направления си приготви около 15 лева. Ако има утайка снимка на дроба за вирусна пневмония /при нас след един месец влачене при лекари се оказа именно това/ и преглед при УНГ които да ти пусне секрет от нос и гърло. Ако си без направления си приготви една заплата пари и действай. Питай да ти изпишат и нещо имуностимулиращо подходящо за вас. А инъче ти си почвай витамините че от тези много антибиотици ...........
Виж целия пост
# 7
При хреми и кашлици винаги пускам на децата изледване на носен или гърлен секрет и кръвна картина. Ние не пием антибиотици, но увеличението на левкоцитите и утайката в кръвната картина  показва наличието на инфекция, а секрета наличието на микроорганизми. Ако горните ги няма обикновенно децата държат два-три дни температура и се оправят сами. Когато не ми дадат направление си ги плащам. Излизат по-евтино от неправино изписан антибиотик. Иначе ни лекува хомеопат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия