Красива като... "отчаяна съпруга"

  • 937
  • 7
Ето тук пише как да сме прекрасни като "Отчаяните съпруги" -http://www.tialoto.bg/article.php?cat=1&id=2552.  Laughing
Така и не успях да гледам филма, но мадамите си ги бива.
Не, че пише кой знае какво, де. Но като ги разгледах, изникна едно въпросче - може ли тази клечка Ева Лонгория да е 40 размер? Хайде, другите може и да си отговарят, ама тази мацка?  Thinking
Защото аз нося 36 (даже 34 понякога), пък не съм слаба. Тъй като гледам, Лонгория е по-слаба от мен, и то доста.  newsm78 Не, че ми зависи живота от това, де.  Mr. Green
Я си кажете експертното мнение - за отчаяните съпруги, техните мерки и пр. Hug

Виж целия пост
# 1
Мисля, че номерацията е по.различна, не е както ти си го смяташ newsm78 Като е гледам по нашето тя трябва да е 34, ако не и 32
Виж целия пост
# 2
Мерките по нашите стандарти са различни от техните .Разликата е със 6,например нашето 40 при тях е 46.Следователно Ева Лонгория е 34 по нашият стандарт.
Виж целия пост
# 3
Абе, и аз така си мисля (Лонгория ми се вижда точно като за 34 размер), но американските мерки бяха от рода на 6, 8 и пр. Пък това е бг сайт.  newsm78

 
Виж целия пост
# 4
Мерки за какво са това? Shocked
Василиса, на кое номерацията ти е 34? newsm78

Единственото, за което се сещам са дънки и костюми. Ако е за костюми, то си отговарят така като ги гледам - 40, 42.


 
Виж целия пост
# 5
Предполагам, защото е висока и са писали 40-ти размер. Друг е въпроса, че е пълно със съпоставителни таблици за размерите в Щатите и Европа и вси4ки са разли4ни  Grinning

Мерките по нашите стандарти са различни от техните .Разликата е със 6,например нашето 40 при тях е 46.Следователно Ева Лонгория е 34 по нашият стандарт.
46 може и да е размер на палатка, но няма толкова дебел 4овек, който да го носи  Wink Размерите тук са с малка номерация.
Виж целия пост
# 6
Мерки за какво са това? Shocked
Василиса, на кое номерацията ти е 34? newsm78
На долната част  Embarassed (да се изразя кОлтурно) ми е 34-36 (зависи) - панталони поли, дънки - 26 номер нося.
Виж целия пост
# 7
...може ли тази клечка Ева Лонгория да е 40 размер? Хайде, другите може и да си отговарят, ама тази мацка?  Thinking
Защото аз нося 36 (даже 34 понякога), пък не съм слаба. Тъй като гледам, Лонгория е по-слаба от мен, и то доста.  newsm78

Aми две неща ще ти кажа: или някой си е превел произволно от кой знае къде и просто си е сложил 40 ей така или просто е грешка.
Защото в Америка тази номерация с 36- 40 и т.н. въобще не е разпространена.
Аз гледах Еva Longoria преди няколко месеца в някакво шоу и тя там говореше точно за това кой размер носи- каза "double 0" или "double XS". За сведение- това е толкова малък номер в Америка, че в магазините даже го няма- ако си 0 или XS това означава, че си наиситна много слаба.
Е, тя е двойна нула и двойна XS, правете си изводите. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия