Кога се обръща бебето?

  • 1 964
  • 31
В кой месец трябва да се обърне бебето?
Виж целия пост
# 1
моята беба се обърна в 9 месец ,някои бебета се обръщат в последния момент ,    зависи от  baby_neutral
Виж целия пост
# 2
Моят бандит май от 7 месец е обърнат, дано така си остане и до края Praynig
Виж целия пост
# 3
Различно, може и в последния момент да се обърне. То си решава.
Виж целия пост
# 4
Пусни търсачкат аз бях пуснала същата тема съвсем скоро.
Виж целия пост
# 5
Знам, че е различно при всички деца. Чела съм, че по принцип усреднено се пада около края на 6 месец. В гимнастиката трябва да се включват упражнения за развитие на това умение.
Виж целия пост
# 6
Здравейте!

Моята бебка се обърна 2 седмици преди да родя, така че няма място за притеснение - винаги има възможност да се обърне в последния момент!  Peace
Виж целия пост
# 7
Ами нормално е да си расте обърнато с главата надолу. Моето така си беше през цялото време и не се е обръщало.
Виж целия пост
# 8
Моето си се обърна в началото на 9 месец
Виж целия пост
# 9
Различно,може и в последния момент.Моята щерка се обърна в 7-ия месец.
Виж целия пост
# 10
Момичета,никъде не е казано,че жената е бременна.Може да пита за обръщане от гръб на корем.
marinam кажи по-точно за какво питаш!
Виж целия пост
# 11
Става въпрос кога ще се обърне в корема.Благодаря за мненията.
Виж целия пост
# 12
     marinam както са казали и другите майчета при всеки е различно . Моето бебче се обърна края на  6 месец. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Моето диване-в 6.месец.Иначе може и непосредствено преди раждането.
Виж целия пост
# 14
marinam не искам да те плаша,но мояъа бебка така и не се обърна до края.Когато бях в 6 месец си беше добре,с главата на долу,но след това пак се обърна с дупето на долу(така и не разбрах кога стана newsm78) В последствие пъпната и връв се беше омотала около вратлето и тя въобще не можа повече да се обърне Weary
Може би повечето майки ще ме осъдят че ти пиша такива работи да те стряскам,но според мен трябва за всичко да си готова.Аз все пак ти пожелавам твоето бебче да се обърне както си му е реда Hug
Леко бременеене  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия