За маста и преварения зехтин

  • 3 719
  • 93
В последното предаване на "Биберон" по телевизия "СКАТ" имаше разговор с една докторка не и помня името та тя каза, че не трябва бебетата да се мажат с мас или преварен зехтин!Някои гледа ли го?Какво мислите?   
 
 
 
Виж целия пост
# 1
Какво да кажа, не ме интересуват приказките на лекарите, мазала съм дъщеря ми с мас и не е навредило, живот и здраве мисля бебето да мажа със зехтин.
Виж целия пост
# 2
Нашето бебче до 3-ия месец го мазахме само с преварен зехтин по препоръка на педиатърката. Действаше му перфектно. 
Виж целия пост
# 3
За маста знам, че не се препоръчва защото е от животински произход и може да даде реакция, но за зехтина съм ЗА , а и много добре се отразява на кожата !
Виж целия пост
# 4
Мажа го с преварен зехтин, от както се е родил; екстра е; нали нашият педиатър казва само с преварен зехтин, какво ме интересува другите
Виж целия пост
# 5
А тази докторка от предаването препоръча ли все пак с какво да мажем бебето?
Виж целия пост
# 6
аз продължавам да мажа със зехтин и мисля че това е най-хранително за бебешката кожа Thinking
Виж целия пост
# 7
здравейте мами да попитам този преварен зехтин вие ли си го правите или си го има на пазара защото не мие ясно мерси предварително
Виж целия пост
# 8
Преварява се вкъщи, доколкото съм чела по форумите.Но защо ще си играяш.Има толкова качествена бебешка козметика- масла, тоалетни млека, кремове.
Виж целия пост
# 9
Не съм си мазала детето с нито едното от тях.
Използвах бебешко олио
Виж целия пост
# 10
има много добра козметика но дететоми се обрина от нея и съм доволна от зехтина
Виж целия пост
# 11
Има толкова качествена козметика, че няма защо да се занимавете с бабини деветини.
Виж целия пост
# 12
Има толкова качествена козметика, че няма защо да се занимавете с бабини деветини.

Абсолютно подкрепям това мнение !  newsm44
Виж целия пост
# 13
Гледах го, каза, че има толкова козметика, че няма защо да се ползват такива неща. На нас двама педиатри ни препоръчаха мас с прясно мляко, така били отгледали децата си, но ние използваме Бюбхен.
Виж целия пост
# 14
Аз мажа сина си и до момента само със зехтин или най-много с "Бочко". Не е поради това, че не мога да си позволя всякаква детска козметика, а просто защото смятам, че омазняването с натурално масло е по-полезно за бебешката кожичка. Колкото по-малко химия, толкова по-добре!
Купувам студено пресован зехтин и преварявам на водна баня 30-40 мин.
Не знам какво е подсечено дупе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия