кога бебето ви за първи път се разсмя с глас

  • 3 930
  • 55
моята бебелина е на 3 и половина месеца, много се усмихва, но се чудя кога ще започне да се смее с глас.
Виж целия пост
# 1
Ами скоро, скоро.  Ники започна да се смее с глас горе  долу по това време, но само когато го повдигах с ръцете във въздуха и правихме фъъъъър. perko
Сега се смее  с глас и когато го гъделичкам или се закачам с него :35
Виж целия пост
# 2
на играта на "фър" и тя много се радва и точно в такива моменти ми се струва, че всеки момент ще се разсмее, ама засега още не.
Виж целия пост
# 3
Скоро ще е. Трябва да я закачаш, да я целуваш по коремчето, да се смееш и ти.

Ще стане!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Моята малката се смее от втория месец, но с глас почна да се смее около 4-5 месец, сега не се спира да се хили за щяло и нещяло... Laughing
Виж целия пост
# 5
за първи път в началото на 3-я, но по-често само се хили насреща ми и не си пуска много-много гласа. а още по-често реве  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
нашата беборана се разсмя с глас точно на 4 месеца, съвсем случайно стана аз я държах, а баща и й правеше "дзак" , голям смях падна, и до ден днешен се смее на това newsm47
Виж целия пост
# 7
Някъде към края на 3 или началото на 4 месец бебето ми започна да се смее силно и да произнася разнообразни звуци.
Виж целия пост
# 8
Савсем скоро ще започне да се хилоти HugПри нас става при  номера с целуването на коремчето или като скоча изведнъж срещу физиономията му и извикам "ам" голям смях пада Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Усмивките ги започна от рано,но смехът се позабави.
Виж целия пост
# 10
Някъде към третият месец и то за нищо,чак ме изненада.Съвсем сама се разсмя JoyСега се смее като й пея(сигурно на фалшивото ми пеене)
Виж целия пост
# 11
Към 3-4м Дияна започна да се кикоти... за щяло и нещяло Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Когато беше на 4 месеца, разсмя се на една супер тъпа (според мен Embarassed) играчка Simple Smile
Виж целия пост
# 13
ух, Филип мн рано значи е почнал да се хилоти с глас, малко след като влезе в 2-рия. най-мн на отражението си в огледалото...особено като ту го приближаваме ту го отдалечаваме...голяма веселба. другото мн доволно ее като му махам памперсът Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Около средата на 3-тия месец,но повече само като го гъделичкам. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия