силикон или каучук

  • 990
  • 20
Кои според вас са по-добрите биберони-каучукови или силиконови?Според мен каучоковите,защото ми се струва,че малката ги харесва повече newsm78
Виж целия пост
# 1
Силиконови Peace
Виж целия пост
# 2
 smile3504 Според мен зависи от предпочитанието на бебето!Аз лично предпочитам силиконовите,с малката купувах от тях и сега си взех пак за бъдещето бебче.  
Виж целия пост
# 3
На мен ми препоръчаха от бебешкия магазин от каучук, но се наложи да ги сменям на 1-2 месеца, реших да взема силиконова накрая и още сме с нея, много съм доволна.
Виж целия пост
# 4
силикон
Виж целия пост
# 5
За новородени е по-добре да са калчукови, понеже са по-мекички, но много бързо хващат гъбички/ и за след 2-3 месеца става и силиконови, те издържат по-дълго време.
Виж целия пост
# 6
Щом си ги харесва повече...  Laughing

Каучукът е естествен материал, по-мек, но ще ги сменяш по-често. Силиконът е синтетичен, твърд, но пък издържа повече.

Аз съм се запасила и с двата вида, пък ще видим малкия с какви предпочитания ще е.
Виж целия пост
# 7
силикон Wink
Виж целия пост
# 8
Силиконовите са по-издръжливи, а каучуковите по-еластични. Но според мен зависи с какъв свикне бебето. Моята дъщеря се хранеше със силиконов и когато ни подариха шише с каучуков, тя толкова силно го стисна (както беше свикнала със силиконовите), че млякото не можеше да премине hahaha После пък като свикна с този каучуковият не искаше силиконови и минахме на шишетата на камера, техните биберони са по-мекички от тези на авент.
Виж целия пост
# 9
ние ползваме и двата вида.А аз да ползвам темата и да питам как разбирате че трябва вече да се сменят?В смисъл кога се изхабяват? newsm78
Виж целия пост
# 10
силикон!
Но бебето може да си хареса каучука  Wink
Виж целия пост
# 11
Румико дъвчи и двете. КАто няма  смучи каквото и падне Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Със силикон сме и двамата сме доволни Flutter
Виж целия пост
# 13
Ние сме със силконови и съм доволна!
Виж целия пост
# 14
От самото начало използваме каучук.Нямам забележки. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия