хомеопат в София

  • 13 240
  • 11
Трябват ми кординати на добър хомеопат в София, който да са занимава с деца.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
имам позната, която е много доволна от нейния хомеопат - излекува дъщеричката й от астма. Не му знам координатите, но ще я питам и ще ти ги пратя на лични.
Виж целия пост
# 2
Веднага отговарям... Хомеопатката на детето на сестра ми е супер. Откакто ходи при нея /3 или 4 год/ детето не е боледувало. Преди за 3 год - 7 пъти пи антибиотик. Sister-a ще ми пусне телефона на хомеопатката до 30 мин и ще ти ги пусна на лични. Simple Smile Забравих да добавя - много мои колежки водят децата си при същата жена и са много доволни..
Чакам Бебо да порасне и също там ще го запиша smile3521
Виж целия пост
# 3
Екатерина Чамурлийска
815 85 57
0898246283
Виж целия пост
# 4
Adkosan, дали можеш да ми пратиш координатите на тази лекарка и на мен, защото и аз търся добър хомеопат за дъщеря ми. Опитах се да ти пиша на лични, но кутията ти е запълнена. Благодаря предварително за инфото.
Виж целия пост
# 5
Пускам направо тук

0887225057 и 9440294 д-р Виолета Тенева

Уточнявам, че детето трябва да е здраво при първия преглед. Успех мами! Simple Smile
Tsenka, мерси - ще я изчистя
Виж целия пост
# 6
Център "Фитолек" д-р Мариян Иванов - доста изжестен хомеопат не само у нас, работи с деца и много внимателен.
виж това:
http://www.net4you.bg/fitolek/us.html
Виж целия пост
# 7
Не мислите ли, че след името на хомеопата трябва да напишете каква хомеопатия практикува, за да не се получават изненади. Допълвам за дадените до тук хомеопати:
Екатерина Чамурлийска - класически хомеопат
д-р Виолета Тенева - класически хомеопат
д-р Мариян Иванов - боаронски хомеопат

Аз мога да препоръчам също Е.Чамурлийска, лекуваХ детето си при нея и съм страшно доволна.
Виж целия пост
# 8
 А има ли педиатър хомеопат GP? Понеже цялото се семейство се лекуваме само с хомеопатия и билки поне от 5 години, а сега ни предстои местене в София, ще съм много благодарна, ако някой даде мнение, за да можем да сменим и личния си лекар!!
  Благодаря на всички Grinning
Виж целия пост
# 9
Аз не съм доволна от д-р Виолета Тенева. А мои приятелки пък останаха недоволни и от нея и от Екатерина Чамурлийска (която не съм посещавала). Сега ходя при д-р Дора Пачова, още не съм започнала лечение (изчиствам стоматологични проблеми), така, че и за нея не мога да кажа още нищо освен, че въпросните ми приятелки казват, че има много точно попадение при препоръка на лекарство. Добре е хомеопата да бъде от английска школа. Само не знам как работят трите споменати от мен докторки с деца, защото аз говоря за работата им с възрастни пациенти. И освен това за работа с деца съм чувала доста добри отзиви за Гочо Гочев хомеопат - радиестезист.
Виж целия пост
# 10
Ние сме при д-р Вилма Михайлова. Повече от доволна съм. Работи с екип от колеги. За другите само съм чувала отзиви - положителни. Не ми се е налагало да ги посещаваме. Ако иска някой ще му съдействам да влезе при нея.

Класически хомеопат е. Медицинския център е в центъра на София.
Виж целия пост
# 11
Имате ли впечатления от Атанас Гълъбов?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия