бременни в 7 ми месец?

  • 25 159
  • 38
Здравейте, мили мами вчера влязох в 7 месец.качила са вече 15 кг,но не ми личат сякаш са повече на корем.обаче всички ме плашат че отсега нататак се качват истинските килограми,много ме е страх да не стана огромна.имам една приятелка която е бременна заедно с мен и при нея положението е същото и затова малко се успокоявам.макар че при всеки е индивидуално.

При вас как е? Моля споделете!
Виж целия пост
# 1
Здравей!Какъв 7-ми м. лунарен или календарен..Аз съм в 28 г.с.-т.е. края на 7-ми лунарен месец и началото на 7ми календарен..Качила съм 8 кг..По принцип съм слаба 51 кг на 169 см и всички казват,че само на корем съм сложила,но аз си виждам и дупето е и цици ама там е готино.. Crazy
През първата си бременост качих общо 20 кг и ги свалих без проблеми,10 кг още с раждането...Така,че ако не си предразположена няма страшно да си останеш пълничка..
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай сега за такива неща. Чувала съм, че не е хубаво да качиш повече от 20кг., защото е по-трудно раждането, но при всеки е индивидуално. Сега сезона е такъв и се понапълнява.
Знаеш ли, аз качих за цялата си бременност 13кг., изписаха ме +4, а сега съм +10, напълнях покрай стоенето в къщи и малката Sad, а сигурно и от "неусвестени" хормони. Други познати майки, пък отслабнаха много след раждането. Не го мисли от сега - гледай да се храниш здравословно, доколкото можеш!
Лека бременност и безпроблемно раждане!
Виж целия пост
# 3
Тъкмо вчера си мислех да пусна и аз подобна темичка- само че разликата е в това, че аз   preggo съм в 5-ти месец /около 20седмица от оплождането/. Досега съм напълняла около 7-8 кг, но пък си имам голям апетит и не се ограничавам  /нямам толкова силна воля /.
 Исках да попитам кой с колко е напълнял по време на бременността си???    newsm03
Виж целия пост
# 4
аз лично първоначално отслабнах заради повръщането ми в първите 3 месеца,след това наддадох изведнъж в 5 и 6 месец -качих най-много и мен ми казаха че в 8 и 9 се качвало много но при мен не беше така
мисля че е индивидуално ...е и все пак не трябва да се тъпчеш за двама
Виж целия пост
# 5
Аз съм в 24 г.с. (и аз все не знам в кой месец се водя, затова казвам седмици, но мисля, че съм 6-я). И аз в началото малко свалих заради повръщането. Сега съм отгоре с 5-6 кила, но почвам да похапвам стремително, досега като че ли нямах по-голям апетит, ама тука от 1-2 седмици....

И на мен ми се струва, че съм повече на корем отколкото друго, така че засега не се тревожа.

Не го мисли сега, хапвай нормално, а после ще сваляш, къде ще ходиш  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Здравейте мами? Аз също съм в 7 ми месец и съм наддала само 8 кила.Искам да ви попитам дали това че имам малък корем е знак че ще родя малко бебе?
Виж целия пост
# 7
Качвах абсолютно еднакво всеки месец-по 1кг,а през последните две седмици (40. и 41.) смъкнах килограм.Така че колко и как ще качваш е много индивидуално.
Виж целия пост
# 8
Здравейте мами аз съм в средата на 7мия месец и съм качила 10кг. досега, но бях много слаба като забременях. Доктора каза, че надали повече от 3-4 кила още ще кача до края.
Виж целия пост
# 9
Исках да попитам кой с колко е напълнял по време на бременността си???  

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68480.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54951.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=15676.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=33148.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=55842.0
Виж целия пост
# 10
Аз съм в каря на 7-ми месец, след няколко дни влизам в 8-ми и до момента съм качила 10 кг. През последните седмици качвам по половин килограм на седмица, но при всеки е различно. Аз не се ограничавам в храненето.
Цитат
Искам да ви попитам дали това че имам малък корем е знак че ще родя малко бебе?
Не мисля, че е показател, според мен формата на корема  няма нищо общо с килограмите на бебето.
Виж целия пост
# 11
И  аз  в началото  на  7-мия месец  бях  качила 15  килограма,  докрая обаче  качих  още 5 кг., значи  общо 20 , за  цялата  бременност. За 1,5 месеца след  раждането, успях да  се  отърва  от  всичките излишни  килца.
Виж целия пост
# 12
Аз също съм в 7 месец и съм + 13, и вече почвам да се шашардисвам, ако така качвам докрая ще почна да се търкалям, а уж не съм започнала да ям повече но само последния месец качих 4 кг.  #Crazy /ужас/, знам че е индивидуално за всеки и повечето мами минали през това казват че после се свалят сравнително бързо тези килограми, ама все пак ..... Нямате ли чувство че ви се лепят от въздуха??????  #2gunfire
А и тази приказка, че отсега почвало голямото качване не ми дава мира  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Другата седмица влизам в 7месец,като дотук съм+8кг.Качила съм на всичко-корем,дупе,бедра,гърди.Най много качих в 5месец-4кг,сега в 6месец-2кг.
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от мен! Аз също качих килограми до тук сигурно около 10-12кг. Но за това колко ще се качат според мен е индивидуално. Аз имам един друг въпрос. Случайно като сте в 7-мия месец да имате усещането, че ще ви разкъса нещо от вътре?  Sad Тук нямам впредвид ритането на бебето, то е поносимо , но след това като започне да ме дърпа и тегли все едно, ще ми разкъса корема. Незнам.  newsm78 Май, че му е тясно там и си представя, че кожата ми е ластична и може да я разтяга когато си поиска. newsm30
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия