Възможно ли е...

  • 545
  • 5
... Мони да има налепи и силно зачервено гърло, а ние с татко й да не виждаме нищо подобно?!  newsm78 Забелязват ли се с просто око?
Виж целия пост
# 1
Аз на моето дете виждам .Накарай я да си отвори хубаво устата под лампата и виж -можеш с една лъжица да натиснеш езика надолу за по -добра видимост .
Виж целия пост
# 2
Ние ясно й видяхме сливиците - татко й я държеше легнала под лампата, а аз й притиснах езика надолу езика с шпатула. Просто не видяхме нищо бяло по тях, а не мога да преценя колко червени трябва да са нормално...  Thinking
Виж целия пост
# 3
А забелязваш ли да са оголемени или приближени? Може да и дадеш да смучи Ефизол и да намажеш с Гранулин . Вземи си го утре от ветеринарен кабинет. Преди лягане като си изсмуче едно хапче е добре ,че да не пие вода. Това всичко ако се съмняваш ,че е червено иначе не давай .
Виж целия пост
# 4
Е щом не се вижда нищо бяло значи няма налепи а колкото до зачервеното не знам как да ти кажа-аз забелязах как е като е здрава и сега преценявам кога се е зачервило
Виж целия пост
# 5
Забелязват ли се с просто око?

Налепи понякога се събират отзад на сливиците и трудно се виждат...Не знам детенцето как ще седи за да погледнете чак там, но опитайте някак - най-добре лекар....Болното гърло и сливици са алено червени, а не нормално розовеещи...Налепите придават един бял/белезникав оттенък, най-вече ако са отпред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия