Ноктопластика

  • 3 375
  • 45
Какво ви е мнението за ноктопластиката и правили ли сте си? Искам да си направя, но нещо не мога да се престраша. Кажете какво мислите по въпроса.  Hug
Виж целия пост
# 1
Три пъти съм си правила ноктопластика,беше за специални случаи,изглежда страхотно,обаче след нея ноктите ми ставаха на нищо,меки,цепещи се,ужасни SickС месеци ми се възстановаваха Close
Виж целия пост
# 2
Три пъти съм си правила ноктопластика,беше за специални случаи,изглежда страхотно,обаче след нея ноктите ми ставаха на нищо,меки,цепещи се,ужасни SickС месеци ми се възстановаваха Close

При мен  имаше същия ефект.
Виж целия пост
# 3
Три пъти съм си правила ноктопластика,беше за специални случаи,изглежда страхотно,обаче след нея ноктите ми ставаха на нищо,меки,цепещи се,ужасни SickС месеци ми се възстановаваха Close

При мен  имаше същия ефект.

И при мен !
Но пак бих се направила !
Стои много красиво, поне на мен ми харесва !   Grinning
Виж целия пост
# 4
Мойте са си ужастни попринцип и години наред си ходих с ноктопластика, само за почивка на ноктите я махах и си бях доволна.
Виж целия пост
# 5
А горе-долу за какво време се поставя?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Стават ужасни ако си махнеш ноктите - нормално е, все пак изпилват голяма част от покритието.

Но ако си я поддържаш няма проблем - изглежда добре, ноктите не ти се чупят, лака е по-траен. Само предимства виждам.
Аз съм от скоро с ноктопластика, но съм супер доволна - най-накрая имам ноктите които исках  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И аз си бях правила.Стои много готино.Много си се кефих-фръц-пръц Simple Smile
Но после наистина ми станаха ужасни ноктите.Почнаха да ми се белят отгоре,станаха тънки-отвратителни.Доста време ги чаках да се пооправят-а през това време срам...
Никога повече не бих си сложила Naughty
Виж целия пост
# 8
Аз не ти я препоръчвам, освен ако не е за по специален случай.
Ноктопластика съм си правила само на нокът, който счупя за да не ги скъсявам всичките. Но, около година подържах ноктите си само с  гел, същия който се слага върху ноктопластиката и после се изпича на лапа. Така заздравих ноктите си, успях да задържа прилична дължина, но също като при ноктопластиката ходих на подръжка на 20 дена (най-много). Наистина нокътя е по красив с ноктопластика, но след сваляннето й, трудно се възтановява нокътната плочка.
Виждала съм клиентки на моята маникюристка (а аз ходя при нея от 6г.) с заболели нокти (нокътната плочка зеленясва, получават се гъбички, защото нокътя не диша). Дори самата тя отказва ноктопластика, освен ако клиентката не настоява.
Виж целия пост
# 9
Но, около година подържах ноктите си само с  гел, същия който се слага върху ноктопластиката и после се изпича на лапа.

А какъв е този гел?
Виж целия пост
# 10
Два пъти съм си слагала и съм много доволна,наистина като я махнеш ноктите са ти скапани,но това се оправя с хубави масла за нокти, а и последния път въобще не ми се бяха скапали,защото като реших да я махам,ги отрязахме и ми бяха гадни само отгоре   ,с маслото ми се оправиха за две седмици WinkМного е готино иначе,пак ще си сложа ,,макар че си харесвам ноктите,а и сега зимата,ходех често с тъмен лак-на дълги нокти не ми харесва тъмен,с ноктопластиката си правех френски и ми слагаше много готини камъчета,много яко седеше WinkМного зависи,обаче как ще ти я направят,първият път не бях доволна,но вторият направо толкова ми хареса,че цяла пролет и лято ходих с ноктите,но подръжката е задължитела през две седмици.После много се бях навила на тези прозрачните с вградените цветя и камъни,може сега такава да си правя,не съм решила още Wink
Виж целия пост
# 11
Да слагала съм ноктопластика не помня колко пъти,но след нея ноктите стават ужасни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Два пъти съм си слагала ноктопластика.
Първия път изтраях 2 дни и махнах ноктите. Вторият път изкарах 1 седмица и си ги махнах (и двата пъти сама ги махах, че не ме сдържаше). Нямаше ми нищо на ноктите, обаче рпи продължително носене на изкуствени нокти истинските става ужасни  Sick
Виж целия пост
# 13
Но, около година подържах ноктите си само с  гел, същия който се слага върху ноктопластиката и после се изпича на лапа.

А какъв е този гел?


Прозрачен е, като лак. След като се залепи ноктопластиката, от горе се нанася като лак, и се изпича на нещо като лумицентна лампа за 10мин. След това се нанася лака.

Виж целия пост
# 14
Аз съм с гел от година и половина. Причината да си го сложа, е че ми бяха адски слаби ноктите. Меки, чупеха се, огъваха се....абе отврат. След като ми сложиха гел се родих. Нанасят ми го директно върху самият нокът /без удължител/, пече се за 1 минута  и това е. Ефектът е поразителен, а издържливостта на лака е неописуема. Преди се лакирах всеки ден защото лака ми се изтъркваше буквално за часове, а сега може една седмица да ми стои определен лак без да се обели,изтърка или падне!  Поддръжка се прави на 3 седмици
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия