Дайте съвет

  • 1 139
  • 11
Моля ви дайте ми съвет,постоянно кашлям и ме задушава,ходих къде ли не правиха ми изследвания за гуша слава богу нямам,ходих на кардиолог казаха ми че имам по-ускорен пулс и ми изписаха егилог но ми обясни че е на нервна почва следствие на прижевян стрес.Оттам ходих на невролог и той ми изписа грандаксин пия го от 4 дена но продължавам да кашлям сякаш не ми стига въздуха. Вярно приживях голямо притеснение с дъщерями но уж сега се поуспокуих а получавам такива кризи.Ако някой е изпадал в такова положение да сподели. Praynig
Виж целия пост
# 1
майка ми имаше подобен проблем. тя кашляше и имаше хрема, които с нищо не минаваха. изследванията и бяха добре и в крайна сметка докторите заключиха, че е на нервна почва newsm78. единственото решение в такива случаи е да се премахне причината. имай предвид, че "нерви" се поправят бавно. това, че си изживяла стрес преди време, дълго ще дава отражение. другото, което дадоха на майка ми, бяха силни имуностимуланти. всеизвестен факт е, че стресът е основна причина за срив в имунната система. та, спокойствие и силна храна! дано се възстановиш бързо!  bouquet
Виж целия пост
# 2
               Ако имаш финансова възможност вземи си " РАХ " на Вижън.Малко е скъпичко 25 долара една опаковка.За нерви са , но хубавото е че са изцяло на билкова основа.От личен опит знам ,че помага много.Голямата щерка имаше тикова невроза която с нищо не минаваше.Какво ли  не пи...,даже и  до ксенакс стигнахме....и нищо #Crazy.Съвсем случайно прочетох във интернет/виж на гуглето/за тях и не съжалявам.Имаше 100% ефект newsm44.Успех! newsm10
Виж целия пост
# 3
Това ми звучи като астматична криза на нервна почва.  Аз така кашлях повече от месец след като баща ми почина.  Лекарят като се убеди, че не е вирус ми предписа инхалатор за астма, който потискаше идеално кашлицата, но това беше само премахване на симптома, а не на причината.  След 2-3 седмици на инхалатор го спрях на своя глава, кашлях още 1-2 седмици и постепенно отшумя кашлицата.  Просто ще трябва да си наложиш да се успокоиш.  Според мен, по-добре не се тъпчи с лекарства.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета,знам че трябва да съм спокойна но нервите са гадна работа.Дано да мога да се овладея PraynigВинаги съм избягвала лекарствата но този път май-ми дойде много.Просто трябва да се научим да сме силни е не е чак толкова просто но........Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 5
Опитай с хомеопатия. Тя ще ти върне баланса и ще направи така, че да живееш в мир със себе си.
Виж целия пост
# 6
Сръчка-извенявай за невежеството  Embarassedобаче каква е точно тази хомеопатия нещо като билковите таблетки на Д-р Тошков ли? newsm78.Ще ми кажиш ли нещо повече за  това .Предварително ти благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравей!
Хомеопатията е метод на лечение, който няма нищо общо с медицината, която се практикува в болниците. Има нещо общо с фитотерапия, но не е.
Най-ценното в хомеопатията е, че те разглежда като цялостен организъм, а не като отделни чаркове. Конкретно за твоя случай: имаш проблем с белите дробове. Ходиш на кардиолог, на невролог и т.н, тоест ходиш да ти изследват отделните части на тялото, все едно, че те не са свързани помежду си. Сама споменаваш (мимоходом), че си преживяла стрес. И това, според теб, може да има някаква връзка. Но за докторите връзката е "на нервна почва" и нищо повече. Хомеопатията ще ти даде отговор в подробности как преживения стрес ти се е отразил на целия организъм, къде се е изявил и защо точно там.
Това може много лесно да се обясни с една везна. На едното блюдо тежи психиката, на другото физиката. Имаш някакъв проблем от психо-емоционално естество - везната започва да се накланя. Проблемът не се решава - везната продължава да се накланя. В тялото, обаче, всичко е взаимносвързано. И, за да не "падне" блюдото, реагира с проблем на физическо ниво. Така се възстановява баланса. И тогава ти какво правиш? Започваш да мислиш за този ти проблем - на физическото ниво. И почти забравяш онзи, който те е тровил до този момент.
Хомеопатът ще се зарови в живота ти и ще започне да задава куп въпроси, които няма да имат никакво отношение към кашлицата и задуха ти. Но така той ще разбере откъде идват нещата, каква е причината за това ти състояние. И понеже, пак повтарям, всичко в тялото е свързано, той ще ти даде медикамент, който да подобри физическото и психическото ти състояние, тоест да върне баланса в началния момент.
Виж целия пост
# 8
Сръчка-извенявай за невежеството  Embarassedобаче каква е точно тази хомеопатия нещо като билковите таблетки на Д-р Тошков ли? newsm78.Ще ми кажиш ли нещо повече за  това .Предварително ти благодаря.  bouquet

В продкрепа на Сръчка. Точно така е - чисти се причината за проблема. когато тя се махпне и проблема сам се маха. Няма огнище, няма огън. няма подстрекател - няма проблем! Остовна разлика в подходите на лечение.

Отделно от това. Купи си чиста АФА - водорасло. Това е едниственото "нещо" с доказани възможности да възстановява белтък на нервна клетка. Т.е. хомеопата ще възстанови равновесието ти в психиката, а АФА-та ще възстанови разрушение вече невропептид. Ако не знаеш от къде да си го вземеш, обади ми се. Ще ти го взема. А може и с подходящ хомеопат да те свържа.
Виж целия пост
# 9
Много ви благодаря момичета  bouquetще се опитам да си намеря АФА-водорасли ако не мога ще ви пиша а как да се свържа с хомеопат ако реша?
Виж целия пост
# 10
Опитай с хомеопатия. Тя ще ти върне баланса и ще направи така, че да живееш в мир със себе си.
Послушай Сръчка, ще имаш по-голяма полза от такова лечение.
Виж целия пост
# 11
  Честно казано , и аз не съм много запозната със хомеопатията  newsm78 .Как дества като лекарство или спомага на имунната защита. И би ли помогнало нещо за глухотата ни.Ако някой може да вземе отношение ще съм много благодарна.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия