Често се изпотява докато спи ???

  • 3 805
  • 26
Моля да споделите , дали на някой му се е случвало подобно нещо - моят син много често , когато се събужда е с мокра косичка ( изпотен ) . Не е всеки ден , но често и вече се притеснявам . Споделих с педиатъра , но той каза че е възможно следствие от току що прекараната хрема  . Да обаче вече мина почти месец и това се повтаря . Проветрявам стаята много често , поддържам Т около 21 градуса , спи с леки памучни дрешки ... А иначе телцето му не се изпотява . Какво става ? Утре ще отидем пак при педиатъра , но искам да чуя някакви мнения , моля !  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай.На кумата децата,са вир вода всяка сутрин.Даже и на обяд като легнат се потът много.На 7г и на 5г са.
Виж целия пост
# 2
Сутрин като се събуди не е потен , по - често следобед се случва !  newsm78
Виж целия пост
# 3
Виктория също се поти много по косата. Питах няколко пъти педито -каза, че няма нищо обезпокоително. А твоето детенце с дълга косичка ли е? Щото при нас от това се оказа проблема.
Виж целия пост
# 4
И ние сме така, не се безпокой! Нищо му няма не бебчето!
Виж целия пост
# 5
Моя скоро почна да се поти. Доста му порасна косата. Случва се да съм го облекла и повече (най-вече, защото се отвива непрекъснато). Бебетата се охлаждат най-вече чрез главата, така че е абсолютно в реда на нещата.

ПП: 21 градуса не е ли топло, особено за спане. Моя съм го хванала, че като е по-хладно спи по-добре. В нас поддържам 18-19 градуса
Виж целия пост
# 6
Ами има си косичка , на мама се е метнал . Не му е точно дълга , но си има доста ! А за градусите - не знам ? 18 не е ли пък много студено ?
Виж целия пост
# 7
В къщи също е 21-22 градуса, без да пускам никакво отопление. Аз не съм зиморничава, дори напротив, зимата ходя по къс ръкав, но на тези градуса спя добре. Всеки човек спи добре на различна температура, мъжо например му е леко хладно и слага по-плътна пижама.
Виж целия пост
# 8
И моя племеник се поти много като спи. Вир вода му става косичката. Така е от бебок, та вече 10 години. Мисля, че не е нищо което да си заслужава да се притесняваш.
Виж целия пост
# 9
И при мен е така-голямата. Много се поти.  Спи на 18градуса с едно тъничко одеалце и пак потна.И вечно и е топло.  Като спеше на обяд, отварях леко прозореца/но не и като духа силно/.На вън по-леко облечена, като се изпоти -преобличане и така.




Виж целия пост
# 10
И ние сме така!Колкото и тънко да е облечена все е мокра цялата-и коса и дрехи !Не мисля че е нещо притеснително!
Виж целия пост
# 11
Всеки следобед става от сън, все едно току що съм го поляла с душа. Лятото пак сме с гола глава Grinning!
Не мисля, че има място за притеснение!
Виж целия пост
# 12
Моята също се поти.Забелязала съм,че като заспи се изпотява еднократно и после нищо.Затова й слагам една салфетка на гърба и една на гърдите,като се изпоти й ги махам и така съм си решила проблема.Питах педиатърката и тя каза,че няма нищо обезпокоително и някои деца просто си били такива.
Виж целия пост
# 13
И моите момчета много се потят. Баткото си ляга в 10,00чл, а в 11,30 - 12,00, когато се лягам аз той вече е вир вода - преобличам го, обръщам му възглавницата и лека нощ. Бебето, за да не го преобличам, че ще се събуди и ще реве - му слагам по - тъничко одеалце.
Сестра ми като малка се потеше изключително много само по главата и казаха, че има невроза и предписаха хапчета....после нашите преместиха леглото далече от радиатора и спря да се поти   Joy
Виж целия пост
# 14
moqta gabi vze da se izpotqva ot skoro i to samo kogato spi prez denq. pediatara mi kaza 4e e ot promqnata na vremeto za6toto prez minalata sedmica se e bilo zatoplilo.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия