Здравейте. Бихте ли изразили мнение за медицинския еластичен пояс за бременни?

  • 1 091
  • 9
      Достигнах вече края на 6 месец, когато коремът расте бързо и  определено натежава  Wink  Мислех да си взема едни от тези колани за бременни, но чувам много разностранни мнения. Едни, че бил вълшебен, други казват, че коремната мускулатура се отпуска......и т.н. Моля Ви, посветвайте ме какво да правя. Все си мисля, че не би следвало да е толкова лошо.
      Благодаря!
Виж целия пост
# 1
коремната мускулатура се отпуска...

И аз съм на това мнение.И за коланите за след раждане мисля така.
Виж целия пост
# 2
коремната мускулатура се отпуска...

И аз съм на това мнение.И за коланите за след раждане мисля така.

Аз също. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз ползвах колан за бременни. Коремът ми беше прекалено голям, имаше опасност от пъпна херния и не забелязвам да ми се е отпуснала много повече мускулатурата. Продават се в санитарната аптека на Попа на по-нормални цени. МЕжду другото какви мускули, то това си е баш кожа от всякъде, която се разтяга още повече от тежестта. Ако обаче коремът си е нормален, не мисля, че е необходимо
Виж целия пост
# 4
Аз неползвам, 60 килограма съм в 8 месец, а корема ми е доста колям, но не ми пречи засега де.
Виж целия пост
# 5
За колана за бременни незнам, но си взех медицински колан за след раждането. Но сестра ми попита един познат хирург /защото родих секцио/ и той и каза да не го слагам, защото се отпуска мускулатурата. 
Виж целия пост
# 6
Не е хубаво да има каквото и да било притискане в областта около или под корема , тъй като колкото  меки и добре пригодени да изглеждат коланите , спират нормалното кръвообращение . Аз лично не мога да понасям нищо върху корема си , дори и ластика на бремелинския панталон . Та в тая връзка не бих ползвала.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвах колан за бременни. Коремът ми беше прекалено голям, имаше опасност от пъпна херния и не забелязвам да ми се е отпуснала много повече мускулатурата. Продават се в санитарната аптека на Попа на по-нормални цени. МЕжду другото какви мускули, то това си е баш кожа от всякъде, която се разтяга още повече от тежестта. Ако обаче коремът си е нормален, не мисля, че е необходимо

И на мен ми се струва, че не би трябвало да се отпускат мускулите. Все едно тогава да не носим и сутиени - да не се отпускат гръдните мускули !!!! А те определено няма 2 мнения за нуждата от сутиени...
Виж целия пост
# 8
Като носиш сутиен не придържаш гръдните мускули,а самите гърди,а те представляват мастна и жлезиста тъкан.Така че не може да се сравнява колан за бременни (и за след раждане) със сутиен.
Виж целия пост
# 9
  Аз си взех такъв колан но има опасност от пъпна херния и с колана се чуствам по добре. Всмисъл сега като се движа не ме боли около пъпа. Затова колана е медицински  ако нямаш никакви оплаквания не ти трябва колан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия